Nowa gorąca książka Tijan

Hate to love you to kolejna książka Tijan na polskim rynku. Ta autorka cieszy się za granicą ogromną popularnością. Każda zapowiedź jej książki to prawdziwy szał. Autorka słynie też z naprawdę seksownych okładek swoich książek. W Polsce po serii z niegrzecznymi licealistami (Fallen Crest) i jedną książką emocjonalną pojawi się pierwszy tytuł autorki z akcją w collegu (Pozwól mi zostać). Możecie być pewni, że znowu będzie gorąco.

Charakterystyczny styl i wiele znaków rozpoznawczych

Tijan ma niewątpliwie bardzo charakterystyczny styl i wiele znaków rozpoznawczych, za które kochają ją fanki. Bez znajomości tytułu, opisu fabuły, nawet okładki, czytając fragment jej książki, wiemy, że to Tijan. Jej bohaterki są zwykle zadziorne, a w ich głowach kotłuje się milion myśli na minutę. W tle pojawiają się zazdrosne koleżanki, spragnieni uwagi koledzy i ten jeden bad boy, któremu bohaterka, chociaż bardzo nie chce, nie potrafi się oprzeć. Po seksownych przybranym bracie Masonie, przypadkowym chłopaku Ryan’ie, przyszła pora na gwiazdę amerykańskiego futbolu i największe ciacho na kampusie, Shaya Colemana.

Bad boy, akcja na studiach, popularny chłopak

Bez względu na to, czy czytaliście książkę z podobnymi motywami: bad boy, akcja na studiach, popularny chłopak, na pewno nie czytaliście takiej książki w wykonaniu Tijan. Ja lubię powtarzające się motywy i chętnie sprawdziłam, o czym jest nowa książka Tijan z tak seksowną okładką.

Bohaterką książki jest Kennedy Clarke, która właśnie zaczyna wymarzone studia. Obiecała sobie, że to będzie dla niej nowy początek. Po dramatach z liceum, byciu na świeczniku, zazdrości koleżanek, tym razem Kennedy postanawia trzymać się na uboczu.

– Nienawidzimy się, w porządku. Ale nie teraz. – Skubnął moją wargę ustami. Czułam, że się uśmiechał, kiedy mruknął: – Teraz cię nie nienawidzę.

źródło: Pinterest

Jednak jej uwagę zwraca Shay Coleman. I, mimo że za chłopakiem podąża nieciekawa opinia kobieciarza i notorycznego bad boya, ma w sobie coś, co przyciąga Kennedy jak ćmę. Kiedy oboje orientują się, że nie potrafią się sobie oprzeć, postanawiają zawrzeć ze sobą układ, a właściwie ustalają kilka zasad. Żadnego rozmawiania, o tym, co jest między nimi, żadnych postanowień, co do ich relacji. Ponadto zero analizowania, czysty sex. I tak to trwa do czasu, kiedy się orientują, że pewnych rzeczy nie da się od siebie rozdzielić. Takich jak ciała od serca i serca od ciała.

Zazdrość i gorące sceny

Powiem Wam, mimo że bohaterki Tijan czasami nadmiernie wszystko analizują i wydają się zimnymi i wrednymi dziewczynami, autorka potrafi tak nakreślić ich sposób patrzenia na świat, że zaczyna on jawić się jako bardzo ekscytujący. Do tego dodaje zawsze szczyptę nienawiści, zazdrości, popularności – w ten sposób nakreśla fabułę, od której trudno jest się oderwać. Opisuje z detalami to, co dzieje się w życiu jej bohaterek i jest w tym dużo literackiej autentyczności. Oczywiście nie można pominąć bardzo gorących relacji z równie gorącymi bad boyami.

Premiera książki: 29 maja, czyli ta książka będzie idealna na plażę, będziemy mogły czytać ją na hamaku lub oczywiście na kanapie przy otwartym oknie i miłym ciepłym wiaterku. 🙂