Nowa książka Shari Lapeny - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Shari Lapeny to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele thrillerów. Dlaczego? Ponieważ autorka ma już na koncie kilka gorących tytułów z tego gatunku. Każdy z nich w błyskawicznym tempie osiągnął status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Nic w tym dziwnego!

Historie, których autorką jest Shari Lapena to niezwykle mroczne i wciągające opowieści. Od pierwszej do ostatniej strony trzymają czytelnika w napięciu i niepewności. Ponadto nie brakuje tu zaskakujących zwrotów akcji i nietuzinkowych pomysłów na samą fabułę. Tym samym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję!

Nowa książka Shari Lapeny - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Shari Lapeny – data premiery i kilka słów o fabule

Pozycja, o której dziś mowa nosi tytuł Ktoś, kogo znamy, a jej premiera przewidywana jest na 29 stycznia 2020 roku. Kto i dlaczego ją zabił? Kto wie o sąsiadach znacznie więcej, niż chce ujawnić? Oto oficjalna zapowiedź historii:

Bardzo trudno jest mi napisać ten list. Mam nadzieję, że zanadto nas nie znienawidzicie…
Ostatnio, kiedy nie było państwa na miejscu, mój syn włamał się do waszego domu…

Może nie znasz swoich sąsiadów tak dobrze, jak Ci się wydawało.

Ktos kogo znamy - zobacz na TaniaKsiazka.plPrzypominamy, że nowa książka Shari Lapeny pojawi się już 29 stycznia 2020 roku. Tymczasem jeśli jesteście ciekawi, co do tej pory stworzyła pisarka, przychodzimy z pomocą. Tym samym poniżej znajdziecie bestsellery, za które odpowiedzialna jest właśnie kanadyjska autorka.

Koniecznie dajcie nam znać, czy któryś tytuł gości w waszej domowej biblioteczce. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy znacie książki tej autorki i co o nich sądzicie. My tymczasem z niecierpliwością czekamy na gorącą nowość pt. Ktoś, kogo znamy. A wy? Wasze opinie są dla nas niezwykle ważne, także śmiało dzielcie się nimi z nami w komentarzach.