Nieznośny ciężar tajemnic - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Samanthy Young to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury obyczajowej, połączonej z elementami romansu. Powieść pt. Nieznośny ciężar tajemnic to już kolejna historia, stworzona przez Samanthę Young, która podbija serca Czytelniczek na całym świecie. Nic, dziwnego, bo pisarka jest bestsellerową autorką New York Timesa, a każda książka, którą wyda, spotyka się z ciepłym przyjęciem odbiorców. Co tym razem przygotowała dla swoich wiernych fanek? Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowa książka Samanthy Young – niektóre sekrety są tak duże, że mogą zmienić wszystko

Główną bohaterką powieści jest India Maxwell, która właśnie przeprowadziła się na drugi koniec kraju. Ale to nie jedyne kłopoty nastolatki. Oprócz zmiany miejsca zamieszkania, spadła także na samo dno towarzyskiej hierarchii. Dziewczyna przez całe lato ciężko pracowała, by zdobyć popularność, dzięki której mogła sprytnie ukrywać rodzinne kłopoty. Teraz jednak zamieszkała w jednej z najbogatszych dzielnic Bostonu ze swoją matką, jej narzeczonym i jego córką, Eloise. I to właśnie paczka przyjaciół przyszłej przyrodniej siostry bohaterki sprawia, że India czuje się wykluczona. Dziewczyna znosi to z trudem, bo niegdyś włożyła wiele wysiłków w to, by to uczucie już nigdy nie powróciło. Sprawy nie ułatwia przystojny i niezwykle arogancki chłopak Finn, partner Eloise.

Jednak bardzo szybko wychodzi na jaw, że bohaterka nie jest jedyną osobą, która obawia się o swoje sekrety z przeszłości. Eloise i Finn, najpopularniejsza para w szkole, najwyraźniej nie są osobami, za które uchodzą. Wkrótce India zdaje sobie sprawę, że życie wszystkich wokół jest znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się to wydawać. Dziewczyna zaczyna powoli zbliżać się do Finna, a jej relacje z Eloise wskakują na przyjacielski poziom. Jednak ten zaskakujący obrót sprawy zaczyna zagrażać pozorom, które pozwalają wszystkim funkcjonować. Nienaruszone zostają jedynie prawdy brutalne i piękne, wystarczająco wielkie, aby zmienić ich na zawsze.

Nowa książka Samanthy Young pt. Nieznośny ciężar tajemnic znajduje się tutaj. Gorąco polecamy! Autorka stworzyła niezwykle poruszająca opowieść o przyjaźni, tożsamości i akceptacji.