Gniazdo - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Terry’ego Goodkinda to świetna propozycja dla wszystkich fanów pisarza i miłośników mrocznych thrillerów. Powieść pt. Gniazdo na polskim rynku pojawi się już 18 kwietnia 2018 roku. Amerykański autor serca Czytelników na całym świecie podbił słynną serią fantasy pt. Miecz prawdy. Teraz jednak próbuje swoich sił w zupełnie nowym gatunku. Jak wypadnie na tle fantastycznego cyklu, który sprzedał się w ponad 25-milionowym nakładzie? O tym przekonajcie się sami! My nie mamy wątpliwości, że talent autora ujawnia się również w najnowszym thrillerze, który stworzył.

Nowa książka od Terry’ego Goodkinda – źródło zła

W najnowszej książce Goodkind zabiera Czytelników w niezwykle niebezpieczną podróż po darknecie. Odbiorcy wraz z bohaterami zwiedzają jego mroczne zaułki i zapuszczają się w równie ciemne zakamarki ludzkich umysłów. Autor dociera do samego sedna tego, co oznacza być człowiekiem.

Główna bohaterka, Kate Bishop, niespodziewanie zostaje wciągnięta w sprawę brutalnego zabójstwa. Przy tej okazji dokonuje również niezwykłego odkrycia. Kobieta potrafi rozpoznawać morderców, spoglądając jedynie w ich oczy.

Kate chce zrozumieć swój dar. Tym samym coraz bardziej pogrąża się w mrocznym świecie kryminalistów. Pewnego dnia spotyka tajemniczego pisarza, Jacka Rainesa. Okazuje się, że mężczyzna już dużo wcześniej spotykał osoby o podobnych zdolnościach. Co więcej, Jack twierdzi, że bohaterka jest w ogromnym niebezpieczeństwie z powodu odkrytego daru. Oznajmia również, że tylko on jest w stanie jej pomóc.

Już wkrótce na Kate i Jacka zaczynają polować superdrapieżcy. Okrutni i wyjątkowo bezwzględni mordercy, którzy nie cofną się przed niczym. Kate stoczy niebezpieczną walkę o życie. Jednak nie może być pewna, że Jack nie ma wobec niej złych zamiarów.

Przypominamy, że nowa książka od Terry’ego Goodkinda pojawi się na polskim rynku 18 kwietnia bieżącego roku. Powieść pt. Gniazdo znajdziecie tutaj. Polecamy ją wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów, które do ostatniej strony trzymają w napięciu. Amerykański pisarz udowadnia po raz kolejny, że ma ogromny talent i potrafi odnaleźć się nie tylko w gatunku fantasy. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!