Nowa książka od Christel Petitcollin – kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Christel Petitcollin to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Warto tutaj przypomnieć, że ma ona już na koncie kilka bestsellerowych pozycji, które w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami. Ponieważ to jej zawdzięczamy poradniki Jak mniej myśleć, czy Jak lepiej myśleć. Teraz do rodziny tych niezwykle popularnych pozycji dołącza najnowsza publikacja pt. Jak nie dać sobą manipulować. Książka na polskim rynku będzie dostępna już od 26 marca 2020 roku i z pewnością zadowoli każdego wielbiciela literatury psychologicznej. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka od Christel Petitcollin – kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Christel Petitcollin – Jak nie dać sobą manipulować

Ten poradnik pomoże wam rozpoznać toksyczne osoby wokół was i wyswobodzić się spod ich kontroli. Manipulacja innymi jest zarówno przerażająca, jak i fascynująca. Może przybrać różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy, po dominację jednej osoby w związku i zbytnią uległość wobec silnego wpływu przyjaciela.

Na każdym etapie naszego życia spotkamy osoby, które będą chciały nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki, jednocześnie proste i wyrafinowane, są niezwykle skuteczne, dlatego wielu ludzi żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc. Czujecie się niespokojni, zestresowani i zdezorientowani? Możliwe, że gdzieś obok jest manipulator, który jak wampir wysysa z was pozytywną energię.

Poza tym warto tutaj również dodać, że książka Jak nie dać sobą manipulować powstała na podstawie historii ofiar manipulacji, a jej zadaniem jest ochrona i zabezpieczenie waszej niezależności psychicznej. Nauczycie się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać umysły psychopatyczne i opracowywać strategie, które pomogą wam poradzić sobie w konfrontacjach z nieżyczliwymi ludźmi.

Przypominamy, iż nowa książka od Christel Petitcollin na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 26 marca bieżącego roku. Prezentowany dziś poradnik znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe książki autorki. Jeszcze raz gorąco polecamy je wszystkim miłośnikom poradników oraz książek psychologicznych. Sprawdźcie je koniecznie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!