Diet & Training by Ann - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Anny Lewandowskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek polskiej trenerki fitness. Najnowsza publikacja pt. Diet & Training by Ann będzie dostępna w sprzedaży od 31 października 2018 roku. I z pewnością przypadnie do gustu każdej wielbicielce zdrowego stylu życia i ćwiczeń. Jeśli do tej pory zastanawiałyście się, nad metodami i poradami Anny Lewandowskiej, teraz macie idealną okazję, by przekonać się o ich skuteczności na własnej skórze. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się do nas zima, warto wejść w ten okres z nową energią. Diet & Training by Ann sprawi, że każdego dnia będziecie tryskały radością i siłą, a jesienne osłabienie i znużenie odejdą w zapomnienie.

Nowa książka od Anny Lewandowskiej – Wasz osobisty plan zmiany stylu życia

Wszyscy doskonale wiemy, że w życiu przede wszystkim najważniejsze jest zdrowie. To jedno z najczęstszych życzeń, jakie kierujemy do tych, których kochamy najbardziej. Bo to właśnie zdrowie jest podstawą szczęśliwego życia i to dzięki niemu mamy dobre samopoczucie i siłę do działania.

A ponieważ zdrowy styl życia opiera się na właściwej diecie i odpowiednim treningu, w tej książce znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba. Bo chociaż sprawa wydaje się prosta, zawsze na początku pojawia się mnóstwo pytań. Jak zdrowo się odżywiać? Jak ćwiczyć? I najtrudniejsze – jak wytrwać w postanowieniach?

W związku z tym Anna Lewandowska, znana trenerka, dietetyczka i motywator stworzyła wszechstronny plan zmiany stylu życia. Oto co w nim znajdziecie:

  • Kompleksową i zbilansowaną dietę. Będzie pysznie!
  • Wszystko, co warto wiedzieć na temat zdrowego stylu życia. Zero zbędnych informacji, 100% przydatnej wiedzy!
  • Zróżnicowane zestawy treningowe, które dadzą ci radość i power!
  • Niezbędną dawkę motywacji. Bo bez niej ani rusz!

Przypominamy, że nowa książka od Anny Lewandowskiej będzie dostępna w sprzedaży już od 31 października bieżącego roku. Diet & Training by Ann znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom trenerki. Ale również każdemu, kto chce zmienić styl swojego życia na zdrowszy, by mieć znacznie więcej energii.

Paulina Roszko