Nowa książka Mroza Osiedle RZNiW

Jesteście już po lekturze Lotu 202 i zastanawiacie się, kiedy pojawi się kolejna wciągająca powieść kryminalna Remigiusza Mroza? Oznajmiamy, że nie będziecie musieli długo czekać! Już 15 lipca swoją premierę będzie miała nowa książka Mroza Osiedle RZNiW. Tym razem przeniesiemy się w lata dwutysięczne, a akcja rozgrywać się będzie na polskim blokowisku…

Nowa książka Mroza Osiedle RZNiW – zamówisz ją na TaniaKsiazka.pl

 Nowa książka Mroza przeniesie nas na Osiedle RZNiW

W najnowszym kryminale Remigiusza Mroza przeniesiemy się na polskie podwórko lat dwutysięcznych. W tle gra rap, w powietrzu unosi się dym odpalonych jointów, a z oczu mieszkańców blokowiska spoziera nieufność do obcych.

Na dwunastym piętrze jednego z bloków Osiedla RZNiW mieszka Deso. Chłopak wychowuje się samotnie, a jego codzienności towarzyszy nieustanna walka ze skrajną nędzą. Jego monotonną rzeczywistość pewnej nocy przełamuje tajemniczy sms:

Boję się. Chyba ktoś za mną idzie…

Deso postanawia oddzwonić na nieznany numer, jednak w słuchawce odzywa się jedynie cisza przerywana trzaskami. Następnego dnia chłopak dowiaduje się, że jego koleżanka z klasy zaginęła i trwają poszukiwania.

Nieznany numer, z którego ktoś próbował się z nim kontaktować, należy do zaginionej dziewczyny. Deso nie ma pojęcia, dlaczego postanowiła napisać akurat do niego, ale wie, że to nie  jest przypadek. Dlatego chłopak postanawia zacząć poszukiwania zaginionej na własną rękę.

Od kiedy w sprzedaży?

Osiedle RZNiW to fascynująca historia kryminalna, która zabierze czytelników w świat polskiego blokowiska na przełomie wieków. Na osiedlu króluje subkultura hip-hopu, surowość i wszechobecna bieda. Poza wciągającą historią książka porusza również wciąż aktualny temat ubóstwa w Polsce.

Premiera książki Osiedle RZNiW odbędzie się 15 lipca, jednak już teraz tytuł dostępny jest w przedsprzedaży! Jeśli jesteście fanami pióra Mroza, lubicie kryminały lub klimat polskiego podwórka wczesnych lat dwutysięcznych – sięgnijcie po nowość od Wydawnictwa Czwarta Strona. Zapowiedź zamówicie tutaj.