Nowa książka Mroza Lot 202

Remigiusz Mróz potrafi zaskakiwać! Tym razem zabierze nas w podróż, z której być może nie ma powrotu… Nowa książka Mroza Lot 202 nadchodzi wielkimi krokami i tym razem nic nie wydaje się być oczywiste! Co o niej wiadomo? Kiedy odbędzie się premiera? O czym będzie opowiadać? Sprawdźcie!

Nowość nadchodzi!

Remigiusz Mróz jest autorem, którego chyba nie trzeba szczególnie przedstawiać polskim czytelnikom. Jest on bowiem znany przede wszystkim fanom kryminału, niemniej jednak ma na swoim koncie również romans z fantastyką. Jego książki inspirują również twórców filmowych, czego efektem jest m.in. powstały serial Chyłka. Opowiada on przygodach niezłomnej pani mecenas – bohaterki książkowej serii Joanna Chyłka.

Fani twórczości Mroza doskonale wiedzą, że autor znany jest z niezwykłej prędkości w tworzeniu kolejnych bestsellerowych tytułów. Ostatnio po raz kolejny zaskoczył nas informacją o kolejnej nadchodzącej powieści. Będzie to kolejna książka z serii Mroczna strona. Jest to cykl łączący twórczość rozmaitych autorów, którzy poruszają się w literackim świecie thrilleru oraz kryminału.

Do tej pory autor wydał w jej ramach dwa tytuły – Przewieszenie i TrawersNadchodząca premiera również wlicza się w poczet emocjonujących tytułów tej serii. Najnowsza książka Mroza będzie nazywać się Lot 202. Czego możemy się po niej spodziewać?

O czym będzie nowa książka Mroza Lot 202?

Akcja książki rozpoczyna się podczas nietypowego piątkowego wieczoru w Nowej Hucie. Wtedy to właśnie kamery monitoringu rejestrują młodzieńca, który pojawia się na skrzyżowaniu dwóch ulic o drugiej piętnaście, niemniej jednak znika kilka przecznic dalej.

Jego odnalezienie nastąpi dopiero sześć lat później, w Opolu. Niestety, chłopak nie żyje, a według podkomisarz Agnieszki Oliwy, ślady na jego ciele wskazują, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił on samobójstwo.

Jednocześnie w tym samym czasie z Okęcia właśnie wystartował samolot. Zwykły lot do Toronto, w którym uczestniczy premier, powinien trwać dziewięciu godzin i trzydzieści pięć minut. Niestety bardzo szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej samolot nigdy nie dotrze do celu. Pora rozpocząć się wyścig z czasem, w którym jedyną poszlaką jest ów chłopak zanotowany przez kamery monitoringu na krakowskich ulicach.

Nowa książka Mroza Lot 202 – książkę znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Mroza Lot 202 – Gdzie i kiedy mogę ją kupić?

Data premiery książki wydanej nakładem Wydanictwa Filia przypada na 20 maja tego roku. Niemniej jednak mamy dla Was dobrą wiadomość – można ją już zamawiać w przedsprzedaży!

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczą się losy bohaterów i czy uda się im rozwikłać zagadkę sprzed sześciu lat i uratować Lot 202 – sprawdzicie to tutaj!