Nowa książka Macieja Stuhra już wkrótce będzie dostępna w sprzedaży. Premiera lektury pt. Tata Tadzika przewidywana jest na 18 października 2018 roku. Tytuł ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. A przede wszystkim wielbicielom felietonów znanego aktora. Jesteśmy niemal pewni, że każdy, chociaż raz słyszał o Macieju Stuhrze. Polskiej publice dał się poznać przede wszystkim, jako genialny aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy. Na koncie ma on nie tylko wiele prestiżowych nagród i wyróżnień z dziedziny filmu. Stuhr jest także autorem kilku innych książek, które stały się hitami wśród czytelników. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pana, nadróbcie zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem do powiedzenia ma Maciej Stuhr.

Nowa książka Macieja Stuhra – Tata Tadzika

W najnowszej książce aktora, czytelnicy znajdą wszystko to, za co pokochali jego wcześniejsze publikacje. To przede wszystkim ujmująca lekkość pióra i ogromne poczucie humoru. W zbiorze felietonów, które publikowano na łamach miesięcznika Zwierciadło, Maciej Stuhr opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa. Tym samym odbiorcy znajdą tu wszystkie etapy, z jakimi przychodzi mierzyć się przyszłym tatom.Stuhr opowiada o momencie tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka, Tadzika. I dociera aż do chwili, w której jego syn kończy 2 lata.

Nowa książka Macieja Stuhra to dowód na to, że jest on nie tylko świetnym aktorem. To także dobry felietonista i pisarz. Tym samym udowadnia, że jego sukces w świecie literatury to nie kwestia znanego nazwiska. A talentu i lekkiego pióra. Urzeka wyobraźnią, wybornym poczuciem humoru i wrażliwością. Śmiało można rzec, że Tata Tadzika to bilet na czytelniczy seans. Seans, który rozbawi każdego. I zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Przypominamy, że nowa książka Macieja Stuhra będzie dostępna w sprzedaży już od 18 października bieżącego roku. Lekturę pt. Tata Tadzika znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży oraz felietonów. Koniecznie sprawdźcie to sami!