Nowa książka Dana Browna

W ostatnim czasie Dan Brown zapowiedział, że pracuje nad nowym tytułem. Nowa książka Dana Browna Wild Symphony nie będzie jednak utrzymana w dotychczasowej koncepcji kryminału. Autor zaskoczył czytelników wieścią, że najnowsza powieść będzie… książeczką dla dzieci!

Nowa książka Dana Browna wkrótce na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Dana Browna – tym razem nie kryminał

Daniel Gerhard Dan Brown jest amerykańskim autorem książek z gatunku thriller fiction. Wraz z wydaniem bestsellerowej powieści Kod Leonarda Da Vinci w 2003 roku podbił rynek czytelniczy! Niedługo potem autor wydał kolejne tytuły o poszukiwaniu skarbów, pełne kryptografów, kluczy, symboli, kodów i teorii spiskowych.

Jego książki zostały przetłumaczone na 52 języki i sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy na całym świecie! Trzy spośród nich: Anioły i demony, Kod Leonarda Da Vinci oraz Inferno doczekały się filmowych adaptacji.

Książki Browna oparte są na mistyce, symbolach i nowej interpretacji wątków biblijnych, tak więc najnowsze doniesienia autora mogą zadziwić dotychczasowych fanów jego twórczości.

Brown, ku uciesze czytelników, ogłosił bowiem pracę nad jego nową książką, która będzie nosić tytuł Wild Symphony. Niemniej jednak nie będzie ona podobna do żadnej z jego poprzednich prac, ponieważ będzie to… książka dla dzieci!

Wild Symphony: Co wiemy?

Główną bohaterką Wild Symphony została myszka Maestro, która jest wirtuozem muzycznym. Na dzielną myszkę czeka wiele przygód! Mysz Maestro spotka się bowiem z wieloma ciekawymi postaciami. Pozna między innymi kangury, słonie, a także płetwale błękitne i niebezpieczne gepardy.

Przygody myszki Maestro to również ukryte w ilustracjach zagadki, które urozmaicą lekturę najmłodszych Czytelników. Do książeczki dołączone będą specjalne kody, które dodatkowo umożliwią odsłuchiwanie nagrań do książek.

Kiedy możemy spodziewać się premiery Wild Symphony? Oficjalna premiera nastąpi dopiero po wakacjach 2020. Mimo pojawienia się zapowiedzi tytułu, książka nie znalazła się jeszcze w przedsprzedaży. Obecnie wciąż trwają prace nad zagranicznymi przekładami, a my nie możemy już doczekać się premiery nowości od Dana Browna!

Dotychczasowe tytuły od Dana Browna znajdziecie tutaj. Tak jak my jesteście już ciekawi tytułu Wild Symphony?