Tylko dobre wiadomości - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Agnieszki Krawczyk pt. Tylko dobre wiadomości to gorąca nowość, która pachnie jeszcze drukiem. Powieść bez wątpienia zachwyci wszystkie miłośniczki twórczości pisarki. Jeśli jednak do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z książkami Krawczyk, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Jej najnowsza publikacja to pozycja obowiązkowa dla Czytelniczek literatury kobiecej oraz poszukiwaczek przyjemnych i pełnych nadziei historii z miłością w tle. Tylko dobre wiadomości to jedna z tych książek, która doda otuchy i wleje odrobinę ciepła w serca każdego odbiorcy. Doskonale więc nadaje się na zimowe, mroźne wieczory. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Nowa książka od Agnieszki Krawczyk – Tylko dobre wiadomości

Izabela Oster, znana i ceniona dziennikarka, z dnia na dzień rzuca swoją posadę w telewizji. Ma nadzieję, że właśnie ta decyzja będzie początkiem jej nowego życia. Jednak rzeczywistość okazuje się brutalna. Mimo ogromnego doświadczenia kobieta nie może znaleźć nowej pracy, a na pracodawcach nie robi wrażenia jej bogate CV. Kiedy bohaterka zaczyna już tracić nadzieję na poprawę swojego losu, z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, Kamila Rudnicka-Clement. Kobieta składa Izabeli propozycję nie do odrzucenia.

Kamila odziedziczyła bowiem podupadające pismo dla pań, a Izabela ma pomóc jej odzyskać dawną świetność magazynu. Jednak, aby podjąć wyzwanie, obie kobiety muszą przeprowadzić się do Krakowa. Bohaterki stają przed najtrudniejszymi decyzjami w swoim życiu. Jednak w głowie kołaczę się ciągle jedna myśl: dlaczego nie podjąć wyzwania? W końcu do odważnych świat należy.

Przyjaciółki z zapałem rzucają się w wir pracy. Żadna z nich nawet w najśmielszych snach nie przypuszczała, jak wiele niespodzianek przygotował dla nich los. Na horyzoncie zacznie pojawiać się miłość, a odzyskana przyjaźń stanie się trwalsza, niż kiedykolwiek przedtem.

Jeśli poszukujecie lekkiego romansu, który na długie godziny pozwoli oderwać się Wam od rzeczywistości, trafiłyście idealnie. Nowa książka od Agnieszki Krawczyk to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i romansów.

Książkę pt. Tylko dobre wiadomości znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!