Właściwy rytm - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Właściwy rytm – taki tytuł nosi nowa część serii pt. Na szczycie. Książka K.N. Haner w sprzedaży pojawi się już 25 października i z pewnością ucieszy wszystkich miłośników twórczości autorki. Jako ciekawostkę warto tutaj wspomnieć, że jest to pseudonim, pod którym ukrywa się pisarka pochodząca z Ciechanowa. Jej powieści bardzo szybko podbiły serca Czytelniczek w Polsce i zapewniły miejsce wśród czołowych autorek literatury kobiecej. Co tym razem przygotowała dla fanów serii Na szczycie? Sprawdźcie to sami!

Nowa część serii pt. Na szczycie – każde uczucie niesie za sobą konsekwencje

Główny bohater, Sedrick, czuje się niezwykle osamotniony. Wszystko przez dramatyczne wydarzenia, z którymi musiał się zmierzyć. Mimo to mężczyzna próbuje poskładać swoje życie do kupy i zacząć wszystko od nowa. Jednak sprawa wcale nie jest taka prosta. Dwójka maleńkich dzieci, których opieką się zajmuje, to ogromne wyzwanie. Tym bardziej że demony przeszłości wcale nie zamierzają odpuścić i wciąż wracają. Trudno jest funkcjonować normalnie w takich warunkach. Ponadto dręczą go niewyjaśnione sprawy i niedomówienia. A Sed nie ma pojęcia, czy kiedykolwiek dostanie szansę, by wszystko wyjaśnić. Bohater dobrze wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi pogodzić się z tym faktem. A chociaż czuje, że powinien walczyć, nie jest tego do końca pewien. Czy naprawdę ma choćby cień szansy, by wszystko naprawić?

Najnowszy tom jest kontynuacją znanej serii autorki pt. Na szczycie. Czytelniczki po raz kolejny będą miały okazję zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego. Czy Sedrick Mills i Rebeka mają szansę na to, by odnaleźć wspólny rytm? O tym przekonacie się, czytając książkę pt. Właściwy rytm.

Przypominamy, że nowa część serii pt. Na szczycie w sprzedaży pojawi się 25 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom dotychczasowej twórczości K.N. Haner. Jeśli natomiast nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z powieściami tej autorki, nic straconego. Tutaj znajdziecie wszystkie książki autorki. Koniecznie sprawdźcie!