Nieznajomy Harlana Cobena - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nieznajomy Harlana Cobena to książka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Zresztą jak i cała twórczość pisarza. Jednak wspomniany tytuł ma obecnie specjalne względy. Dlaczego? Ponieważ powieść doczeka się ekranizacji. Przy okazji warto tutaj wspomnieć o jeszcze jednej, ciekawej rzeczy, która ucieszy wszystkich miłośników twórczości Harlana. Otóż w zeszłym roku pisarz zawarł z platformą Netflix nietypową umowę. Na jej mocy streamingowy gigant zobowiązał się do stworzenia aż kilkunastu adaptacji historii amerykańskiego pisarza. Rzecz tyczy się zarówno nowych produkcji, jak i ekranizacji książek, które już doczekały się takich produkcji. W związku z tym na pierwszy ogień została rzucona powieść pt. Nieznajomy. Jesteście ciekawi efektów? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nieznajomy Harlana Cobena - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nieznajomy Harlana Cobena – kilka słów o produkcji oraz pierwszy klip video

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że producentem wykonawczym najnowszego przedsięwzięcia jest sam Harlan Coben. Głównym scenarzystą został Danny Brocklehurst. Natomiast na ekranach w roli głównej wystąpi Richard Armitage. Widzowie z pewnością kojarzą go m.in. z filmu pt. Hobbit, gdzie grał Thorina Dębową Tarczę. Poza tym obok niego widzowie zobaczą również Hannah John-Kamen, znaną m.in. z Player One.

Dlaczego właściwie mówimy o video, a nie o zwiastunie? Ponieważ film, który pojawił się w sieci, trudno nazwać zapowiedzą. Jest to po prostu pojedyncza scena, którą możecie obejrzeć poniżej. Należy jeszcze dodać, że premiera serialu nie jest jeszcze znana. Kiedy to się zmieni, od razu was o tym poinformujemy.

O czym zaś opowiada sama historia? Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go, udając, że jest w ciąży. Poza tym nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia. Jednak wkrótce znika bez śladu. Kontaktuje się z nim jedynie za pomocą SMS-a, prosząc, aby mąż jej nie szukał. Adam oraz jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne.

Tutaj znajdziecie książkę pt. Nieznajomy Harlana Cobena. Natomiast poniżej prezentujemy klip. Dajcie znać, czy znacie tę historię oraz, czy czekacie na ekranizację!