Niepowstrzymani - nowa książka Harariego jeszcze w tym roku!

Niepowstrzymani – nowa książka Harariego ukaże się jeszcze tej jesieni! Tym razem autor bestsellerowych 21 lekcji na XXI wiek kieruje swoją twórczość do młodszych czytelników. Choć ci nieco starsi z pewnością także znajdą w zapowiedzianej lekturze interesujące wątki. Kiedy premiera? Datę i krótki opis książki pod tytułem Niepowstrzymani. Jak przejęliśmy władzę nad światem znajdziecie poniżej.

Niepowstrzymani - nowa książka Harariego jeszcze w tym roku!

Niepowstrzymani – nowa książka Harariego jeszcze w tym roku!

Kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy? Jak to się stało, że to właśnie człowiek podporządkował sobie Ziemię? Takie pytania zadają sobie nie tylko dorośli.

W nowej książce Yuval Noah Harari pokazuje małym czytelnikom, że drzemie w nich ogromna moc. Porównywalna z tą, jaką dysponują Wonder Woman, Superman czy Batman. Ta niezwykła siła pozwala nam tworzyć różne dziwne i zagadkowe rzeczy, od duchów i demonów po rządy i korporacje.

Jak dzięki ogniowi udało nam się zmniejszyć żołądki? Co gra w piłkę nożną mówi o byciu człowiekiem? I dlaczego spośród wszystkich bajek najwięcej osób uwierzyło w tę o pieniądzach?

Dowiecie się tego, podążając śladami pradawnych ludzi, którzy wyruszyli tysiące lat temu z Afryki. To historia ludzkości, jakiej wcześniej nie znaliście. Poznacie karły i gigantyczne węże, Wielkiego Ducha Lwa mieszkającego ponad chmurami i ujrzycie… palec sprzed kilkudziesięciu tysięcy lat (!), który ujawnia tajemnice pochodzenia człowieka.

fragment opisu od wydawcy

 Yuval Noah Harari Niepowstrzymani Jak przejęliśmy władzę nad światem

Niepowstrzymani. Jak przejęliśmy władzę nad światem – kiedy premiera?

Niepowstrzymani. Jak przejęliśmy władzę nad światem ma być pierwszym tomem nowej serii, wygląda więc na to, że szykuje się bogata czytelnicza uczta i długa fascynująca podróż przez kolejne stulecia.

Polska premiera Niepowstrzymanych jest zaplanowana na 12 października 2022 roku.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Nad jej przekładem pracuje już Michał Romanek.

Więcej dzieł Yuvala Noah Harariego znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: