Niech będzie wola twoja to książka, której autorem jest Maxime Chattam. Czytelnicy znajdą tu wszystko, co powinna zawierać dobra powieść. Autor trzyma w napięciu do ostatniej strony, a prawda i zbrodnia umiejętnie wplecione w fabułę porywają nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Niech będzie wola twoja

Niech będzie wola twoja – opis powieści

Akcja toczy się w niewielkim miasteczku Carson Mills na Środkowym Zachodzie. Tłem są eleganckie domy otoczone przepięknymi polami maku i horyzontem pełnym zielonych lasów. Sąsiedzi znają się od lat i można by uznać to miejsce za raj na ziemi. Jednak ranga ta jest nieosiągalna ze względu na Jona Petersena. Kim jest? Można powiedzieć, że to jeden z najgorszych ludzi, którego nie chcielibyście spotkać na swojej drodze. Boi się go sam diabeł. Ale to nie uniknione, że wasze drogi w końcu się zejdą. I wtedy możecie być pewni, że zechce on zniszczyć w was wszystko, co dobre.

Maxime Chattam to niezwykle utalentowany pisarz, który od początku do końca tej historii manipuluje czytelnikiem. Stwarza niepokojącą atmosferę utrzymującą się aż do ostatniej strony i zaskakuje spektakularnym zakończeniem. Okazuje się, że zło może zostać przedstawione w niezwykle poruszający sposób. Kunszt pisarski autora sprawia, że opisane wydarzenia dogłębnie poruszają odbiorcę, zmuszając go do głębokich przemyśleń i analizowania zachowań bohaterów.

Niech będzie wola twoja to idealna propozycja dla wszystkich miłośników sensacji i nietuzinkowych thrillerów, które zapewnią mnóstwo godzin rozrywki. To jedna z tych książek, po której przeczytaniu jeszcze długo będziecie powracać do historii bohaterów. Nie zwlekajcie i już teraz zaopatrzcie się w jedną z lepszych powieści tego roku. Serdecznie polecamy!