Pomysł na prezentPromocje

Nie masz pomysłu na prezent? TaniaKsiazka.pl służy radą

Nie masz pomysłu na prezent? TaniaKsiazka służy radą. Sprawdź prezentowe pomysły >>

Od jakiegoś czasu przygotowujemy Wam mnóstwo zestawień i propozycji prezentowych. Do świąt zostały niecałe dwa tygodnie, więc jeżeli planujecie zamawiać prezenty przez internet, to powinniście się pośpieszyć, żeby paczki zdążyły dotrzeć na czas.

Nie masz pomysłu na prezent? TaniaKsiazka służy radą. Sprawdź prezentowe pomysły >>

Jeśli nadal szukacie prezentowych inspiracji, to dziś chcę Was odesłać w ciekawe miejsce, w którym z pewnością znajdziecie coś dla książkoholików i nie tylko. Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała Księgarnia TaniaKsiazka.pl! Już piszę, dlaczego warto.

Moc pomysłów na prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Dobrze wiemy, że wybór odpowiedniego prezentu na święta jest trudny. Tym bardziej że oferta księgarni internetowych jest tak duża, że nie sposób przejrzeć ją w całości. Jeżeli wiesz konkretnie, czego szukać, to masz proste zadanie. Natomiast, jeżeli masz tylko zarys pomysłu na przykład: wiesz, że chcesz bratu podarować kryminał, a bratankowi jakąś edukacyjną zabawkę, z kolei szwagierka ucieszy się z jakiejś obyczajówki, a nastoletnia kuzynka lubi fantastykę…. W takim przypadku łatwo już wcale nie jest. I w tym właśnie TaniaKsiazka.pl postanowiła Wam pomóc.

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? TaniaKsiazka służy radą

Ekipa księgarni stworzyła olbrzymi i jednocześnie przejrzysty poradnik prezentowy. Wybrali produkty, które świetnie sprawdzą się jako świąteczne prezenty. Co więcej, pogrupowali je tematycznie. Toteż znajdziesz tam nie tylko prezenty dla kobiet, ale dla kobiet, które marzą o książce w świątecznym klimacie; albo takich, które kochają wszystko, co skandynawskie lub takich, które uwielbiają kryminały albo książki kucharskie.

Analogicznie – są tam prezenty dla dzieci: dla noworodków i  dla przedszkolaków, książki i zabawki z popularnych serii, albo takie, które dziecko może znać z reklam TV.

W przypadku propozycji prezentów dla mężczyzn i nastolatków – jest tak samo. Załoga TaniejKsiazki też wybrała topowe produkty i poszeregowała je tematycznie. Jest tam nawet zestawienie bestsellerów i najciekawsze kalendarze.

Sam pomysł stworzenia poradnika prezentowego jest bardzo trafiony. Co więcej, jestem pewna, że to nie pierwszy raz, kiedy TaniaKsiazka taki poradnik zamieszcza. Tyle się nachwaliłam, więc teraz zachęcam Was gorąco, żebyście sprawdzili sami, co możecie tam znaleźć. Tym bardziej, że to już praktycznie ostatni dzwonek, żeby złożyć zamówienie i dostać paczkę przed Świętami.

Najlepsze pomysły na prezenty na Święta Bożego Narodzenia z TaniaKsiazka.pl znajdziecie tutaj.

A jak jest z Wami, robocie prezentowe zakupy z dużym wyprzedzeniem, czy czekacie do ostatniej chwili?

Nie masz pomysłu na prezent? TaniaKsiazka służy radą. Sprawdź prezentowe pomysły >>