FantasyZapowiedzi i nowości

Nawia. Szamanki szeptuchy demony – antologia słowiańskich opowiadań

Nawia. Szamanki szeptuchy demony Nawia. Szamanki szeptuchy demony

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. To amerykańskie święto na stałe wpisało się już w nasz rodzimy kalendarz. Szkoda, że jest bardziej popularne niż słowiańskie Dziady, które wypadają dokładnie tego samego dnia i również dotyczą obcowania żywych ze zmarłymi. Dlatego dziś zachęcam Cię do dołączenia do #teamdziady i w związku z tym do oczekiwania na premierę antologii opowiadań fantasy o tematyce słowiańskiej. Nawia. Szamanki szeptuchy demony pojawi się w księgarniach już 27 października. W zbiorze znajdziesz utwory swoich ulubionych polskich pisarzy fantasy. 

Nawia. Szamanki szeptuchy demony Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Nawia. Szamanki szeptuchy demony

WIARA MA OGROMNĄ MOC.
I ZAWSZE BĘDZIE SILNIEJSZA
OD NAJSILNIEJSZEJ NIEWIARY.

Zastanawiałeś się kiedyś czyj płacz w nocy niesie się po lesie lub na kogo można się natknąć nad jeziorem w Wilczej Dolinie? Wiesz, czym tak naprawdę zajmują się tajemnicze szeptuchy? I jakie sekrety skrywa ziemia, na której prowadzi się wykopaliska archeologiczne? Odpowiedzi na te i inne pytania szukaj w antologii słowiańskich opowiadań Nawia. Szamanki szeptuchy demony. Wyjdź na spotkanie z dawnymi bóstwami, daj się pochłonąć przez wierzenia przodków i stań oko w oko z demonami!

Mamy XXI wiek i wydaje się, że w tych czasach nie ma miejsca na kultywowanie prastarych wierzeń czy tradycji. Współczesny człowiek traci tak cenny kontakt z naturą i magią żywiołów. Nie wierzymy już w Nawię, Wesela, Mokosza czy Swarożyca. Tylko co, jeśli taka Nawia nadal wierzy w nas?

Antologia słowiańskich opowiadań

W zbiorze, który Ci proponuję spotkasz silne bohaterki w różnorodnych, często zaskakujących, odsłonach słowiańszczyzny. Kim są? To współczesne szeptuchy, szamanki, demonice i boginki. Ale nie tylko! To również ich wcześniejsze wcielenia – te znane sprzed wieków. Autorzy postanowili dać swoim czytelnikom szansę, by jeszcze raz zbliżyli się do znanych już bohaterów bestsellerowych książek. I poznali tych zupełnie nowych, którzy na pewno zdobędą ich sympatię.

Zatem czyje teksty znalazły się w antologii Nawia. Szamanki szeptuchy demony? Zbiór ten stworzyli:

Książkę Nawia. Szamanki szeptuchy demony zamówisz w tym miejscu.

Czytaj także: