PolecamyPomysł na prezentPromocje

Najtańsze nowe książki – za 5 zł, 10 zł, 15 i 20 zł

Najtańsze nowe książki

Nowa książka za 5 zł? Tak, to zawsze cieszy. Jeżeli cieszy to także Was, koniecznie zajrzycie do promocji: Książki za 5 zł, 10 zł, 15 i 20 zł TaniaKsiazka.pl, gdzie znajdziecie najtańsze nowe książki za cenę najniższą z możliwych. Możecie wśród z nich znaleźć wiele fantastycznych gwiazdkowych prezentów. Pamiętajcie, że promocja jest ograniczona czasowo. Potrwa tylko do 17 grudnia. Ponadto, zapasy niektórych książek mogą wyczerpać się wcześniej, więc nie zwlekajcie. Na promocyjnej liście znalazły się tytuły m.in takich wydawnictw jak: Kobiece, Vivante, Znak.

Najtańsze nowe książki – List z przeszłości Wilson Mairi

Ta książka to ciąg zaskakujących wydarzeń. Dziewczyna, która w krótkim czasie traci dwie bliskie osoby, będzie musiała stracić coś jeszcze: własną tożsamość. W dokumentach swojej zmarłej niani, która jak się okazuje, zostawiła jej wielki majątek, dziewczyna trafia na zaskakującą informację. Podążając jej śladem, trafia do Afryki, a tam jej życie całkowicie się zmienia. Być może już niedługo będzie musiała stale oglądać się za siebie, bo coś lub ktoś zacznie czyhać na jej życie.

 

 

Najtańsze nowe książki – Harry Potter 8. Harry Potter i przeklęte dziecko Joanne Kathleen Rowling Jack Thorne 

Tej książki zapewne nie trzeba nikomu przestawiać. Wyczekiwana z ogromną niecierpliwością ósma część Harry’ego Pottera, która w rzeczywistości nie była prawdziwą kontynuacją przygód młodego czarodzieja, ale bardziej spin- offem serii skupiającym się na przeżyciach jego syna.

Historia, która stała się sztuką. Sztuka, która stała się książką, musicie poznać koniecznie dalsze losy rodziny Harry’ego, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście.

 

Najtańsze nowe książki – Duchowa moc empatii Dale Cyndi

Tę książkę kupicie właśnie za 5 zł. Jej autor przekonuje, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa empatia i jak bardzo jej potrzebujemy. Dzięki poradom z tej książki zrozumiemy także, jak wielką moc mają nasze myśli. Może nie wypowiadamy na głos tego, co myślimy o przypadkowo poznanym człowieku, ale ta osoba dobrze wie. Warto nauczyć się, jak nie przekreślać od razu pierwszego wrażenia i jak budować trwałe więzi z osobami, które nas otaczają.

 

Przedstawiłam Wam mały ułamek tego, co możecie znaleźć na wielkiej promocji „po taniości”.

Koniecznie zajrzyjcie na TanioKsiążkową listę z mega tanimi książkami i wybierzcie coś dla siebie i swoich bliskich. Święta zapasem!
Pamiętajcie, że aby Wasze zamówienie dotarło przed świętami, trzeba wybierając sposób przesyłki, wskazać kuriera lub Pocztę Polską i złożyć zamówienie jak najszybciej!