PolecamyPromocje

Najpopularniejsze książki na wielkiej wyprzedaży TaniaKsiazka.pl!

Noc wyprzedaży - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Taki piątek nie zdarza się często i to nie tylko dlatego, że akurat mamy piątek i w dodatku 13-ego, czyli teoretycznie najbardziej pechowy dzień w roku, ale także dlatego, że dzisiaj i jeszcze przez kilka godzin nocnych będziecie mogli skorzystać z wielkiej wyprzedaży książek w TaniaKsiazka.pl i to jakich książek, samych bestsellerów! To jak, gotowi? Najpopularniejsze książki na rynku czekają. Sprawdźcie, co można upolować, wyłowiłam dla Was kilka smaczków.

Sekretne życie drzew - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Najpopularniejsze książki: Sekretne życie drzew Peter Wohlleben

Sekretne życie drzew Petera Wohllebena to książka, która zmieniła życie wielu ludzi i ich spojrzenie na… las. Można powiedzieć, że niemiecki leśnik z dwudziestoletnim stażem otworzył oczy wielu ludziom na to, czym naprawdę są drzewa. Okazuje się, że to wielka, troszcząca się o siebie społeczność, gdzie żadne drzewo nie jest nieznajome. Drzewa troszczą się o siebie, darzą się uczuciami i między innymi w tym aspekcie przypominają nas, ludzi. Ta książka to także wielki apel i prośba tego niezwykłego człowieka o ich ochronę.

13 powodówNajpopularniejsze książki: 13 powodów Jay Asher

13 powodów Jaya Ashera to książka, która porusza bardzo delikatny społecznie temat, samobójstw wśród nastolatków. Autor stara się zwrócić uwagę nastolatków na fakt, że ich zachowanie i niektóre decyzje mogą popchnąć innych do odebrania sobie życia. Nastolatkowie często dla zabawy lub ze zwykłej nienawiści potrafią zmienić życie rówieśnika w koszmar.

 

ToNajpopularniejsze książki: To, Stephen King

Jeden z najsłynniejszych horrorów Stephena Kinga pojawił się niedawno w kinach w formie niesamowicie przerażającej ekranizacji. Nic jednak dziwnego, ta książka jest majstersztykiem wśród horrorów i niemal każdy po jej przeczytaniu, długo nie może “dojść do siebie”. Jeżeli jeszcze jej nie znacie lub chcielibyście ją nabyć w nowej, filmowej oprawie, piątkowa wyprzedaż TaniaKsiazka.pl jest świetną ku temu okazją.

 

AniaNajpopularniejsze książki: Ania. Biografia Anny Przybylskiej Grzegorz Kubicki Maciej Drzewicki

Na tę biografię czekało bardzo wielu fanów tej niezwykłej aktorki. Właśnie dzięki tej książce mamy wgląd w jej prawdziwe życie. Okazuje się, że była nie tylko piękną kobietą, ale także wspaniałą matką, córką i żoną. Ta książka to także próba jej bliskich na poradzenie sobie z bólem  i zapamiętania Ani takiej, jaka była naprawdę.

Płomienna koronaNajpopularniejsze książki: Płomienna korona Elżbieta Cherezińska

Elżbiecie Cherezińskiej udało się coś, co udaje się niewielu psiarzom. Stworzyła wspaniały cykl historyczno-fantastyczny, który jest porównywany do Gry o tron R.R. Martina. Wszyscy fani twórczości tego autora, wiedzą, jak wielkie jest to wyróżnienie. Cherezińska w przeciwieństwie do Martina nie zabiera nas do mitycznego Westeros, ale na nasze polskie, historyczne podwórko. Pozwala nam poznać znaną/nieznaną historię Polski w mocno fantastycznej oprawie i zabiera nas do świata, z którego trudno się wyrwać.

Pamiętajcie, ceny książek zmienią się dopiero o godzinie 17, ale już teraz możecie przejrzeć listę i zobaczyć, na które tytuły warto polować. Pamiętajcie jednak, że cała pełna lista 13 tysięcy tytułów pojawi się na kilka godzin przed promocją. Bądźcie czujni. 🙂

Wszystkie książki objęte promocją oraz jeszcze więcej informacji z nią związanych znajdziecie tutaj i klikając w baner poniżej:

Noc wyprzedaży Piątek 13-ego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Paulina Adamska