Najpopularniejsze książki listopada 2017

Na listopadowej liście bestsellerów TaniaKsiazka.pl wyraźnie wyczuwa się już świąteczny klimat. Pierwsze miejsce zajęła niezwykle ciepła, świąteczna opowieść Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta W. Bruce’a Camerona. Listę z kolei zamyka kolejny bestsellerowy tytuł od Katarzyny Michalak, czyli Gwiazdka z nieba. Kiedy będziecie poznawać najpopularniejsze książki listopada 2017, zwróćcie także uwagę na wielkie hity ostatnich miesięcy, które nadal błyszczą na listach bestsellerów, czyli długo wyczekiwana Czarownica i Labirynt duchów.

10. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Gwiazdka z nieba Katarzyna Michalak

Gwiazdka z nieba - kup na TaniaKsiazka.plNa miejscu 10., ze zdecydowaną prognozą rychłego wzrostu, znalazła się w tym miesiącu Gwiazdka z nieba Katarzyny Michalak. Ta niezwykle ciepła i mądra opowieść okołoświąteczna zabierze Was do świata Nataniela. Mężczyzna nie miał w życiu lekko, a jednak nigdy nie stracił wiary w to, że kiedyś los się do niego uśmiechnie. Za sprawą niezwykle popularnej polskiej autorki Katarzyny Michalak możemy mieć pewność, że właśnie tak będzie!

9. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Womanizer Katy Evans

Womanizer - kup na TaniaKsiazka.plWomanizer Katy Evans to kolejna gratka dla fanów tej niezwykle popularnej autorki romansów. Jej historie nasycone mocnym erotycznym akcentem od lat cieszą się ogromnym powodzeniem w Polsce i na świecie. Bohaterką piątego, niezwiązanego z poprzednimi książkami tomu, będzie młoda stażystka, która zatrudni się w firmie przyjaciela swojego brata. Ten przyjaciel jest bogatym biznesmenem i kobieciarzem. Czy połączą ich jedynie relacje czysto służbowe?

8. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Labirynt duchów Carlos Ruiz Zafon

Labirynt duchów - kup na TaniaKsiazka.plLabirynt duchów, czyli czwarty tom niezwykle wyczekiwanej przez fanów kontynuacji serii Cmentarza Zapomnianych Książek to wielki tegoroczny książkowy rarytas. Każdy fan tego autora powinien koniecznie po niego sięgnąć, pamiętając, że wszystkie poprzednie opowieści to wielkie arcydzieła współczesnej literatury i powody, dla których tak wielu fanów od lat odwiedza słynną Barcelonę.

7. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Ania. Biografia Anny Przybylskiej Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewicki

Ania. Biografia Anny Przybylskiej - kup na TaniaKsiazka.plTa pierwsza, długo wyczekiwana biografia Anny Przybylskiej to książka zarówno pełna optymizmu, jak i wielkiego smutku. Smutku, bo kiedy poznamy Anię lepiej, zobaczymy ją oczami jej bliskich, z jeszcze większym żalem zrozumiemy, jak wielką stratą było jej odejście. Ta niezwykle lubiana polska autorka była piękna nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Poznajcie Anię taką, jaka była naprawdę.

6. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Jak zawsze  Zygmunt Miłoszewski

Jak zawsze - kup na TaniaKsiazka.plNa tę książkę Zygmunta Miłoszewskiego fani czekali… kilka lat. Jeszcze na etapie zapowiedzi, stała się wielkim bestsellerem. Opowiada o pewnym małżeństwie, które ma już wiele wspólnych wiosen na swoim koncie. Ich życie nieco przyblakło i jest pozbawione dawnej namiętności. Jednak autor pozwoli bohaterom cofnąć się w czasie do momentu, w którym mogliby inaczej pokierować swoim życiem i związać się z kimś innym. Jakie byłyby ich decyzję?

5. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Turbulencja Whitney G.

Turbulencja - kup na TaniaKsiazka.pTurbulencja Whitney G. to nowość pod każdym względem. Nowa autorka i zupełnie nowy tytuł w gatunku miłosnych erotyków. Autorka Turbulencji jest niezwykle popularna za oceanem i ku zadowoleniu fanów gatunku wreszcie zawitała także na polskie półki. Książka opowiada o zakazanej relacji, która połączyła przystojnego pilota samolotów rejsowych i piękną stewardessę. Czy ich burzliwy związek ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

4. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Czarownica Camilla Lackberg

Czarownica - kup na TaniaKsiazka.plCamilla Lackberg jest mistrzynią kryminału, a jej historie mrożą krew w żyłach. Zabiera nas prosto wgłąb bardzo niepokojącym umysłów i wielkich zbrodni. Tym razem ofiarą jest niewinna dziewczynka. Jednak, chociaż z początku nic na to nie wskazuje, być może już kiedyś popełniono podobną zbrodnię i być może ludzie za nią odpowiedzialni żyją sobie spokojnie, przez nikogo nieniepokojeni.

 

Mikołajek - kup na TaniaKsiazka.pl

3. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Mikołajek Rene Goscinny, Jean Jacques Sempe

Trzecie miejsce w tym miesiącu to słynny Mikołajek. Zapewne wiele dzieci otrzyma w tym roku jako prezent pod choinkę jedną z najsłynniejszych historii na całym świecie z łobuziakami w rolach głównych. I słusznie!

Początek - kup na TaniaKsiazka.pl2. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Początek Dan Brown

Nowa książka spod pióra słynnego autora Kodu Leonarda da Vinci zelektryzowała fanów na całym świecie. Ten niezwykle błyskotliwy pisarz jak zwykle zabierze nas w podróż przez historię, ludzkie pragnienia i tajemnice, które mogą kosztować kogoś życie. Kolejna przygoda ze słynnym profesorem Harvardu, Robertem Langdonem i jego partnerami.

1. Najpopularniejsze książki listopada 2017: Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron

Psiego Najlepszego - kup na TaniaKsiazka.plI pierwsze miejsce w listopadzie wśród bestselerów TaniaKsiazka.pl zajmuje tytuł Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta W. Bruce’a Camerona. Ta książka to opowieść o tym, jak grupa słodkich szczeniaków może wszystko zmienić i pomóc jednemu samotnemu sercu znaleźć miejsce w swoim życiu nie tylko dla kilku czworonożnych przyjaciół, ale i dla nowej miłości.

 

Czy któraś z bestsellerowych książek listopada w TaniaKsiazka.pl znalazła się także na Waszej półce?