Najlepsze zabawki na święta 2017

Święta tuż tuż, warto więc już dokładnie przemyśleć, co znajdzie się na zakupowej liście zabawkowej dla naszych dzieci. Ich oczekiwania, jak wiemy, są ogromne, nie możemy więc ich zawieść. 🙂 Znajdziecie tutaj najlepsze zabawki na święta 2017. Niektóre z nich pojawiają się obecnie w reklamach telewizyjnych, a inne nawiązują do najnowszych filmów i bajek ze znanymi i lubianymi bohaterami. Jednak przede wszystkim znajdziecie tu zabawki, o których dzieci marzą, chociaż czasami jeszcze tego nie wiedzą. 🙂

Najlepsze zabawki na święta 2017: Sylvanian Families. Domek wiejski

Sylvanian Families. Domek wiejski - kup na TaniaKsiazka.pl

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam te króliczki na żywo, w tych ich słodkich ubrankach, po prostu była zauroczona. Detale, kolorystyka, wszystko sprawia, że ta zabawka jest po prostu przeurocza. Pomyślałam sobie wtedy, że strasznie, strasznie chciałabym móc bawić się nią, kiedy byłam małą dziewczynką.

 

Najlepsze zabawki na święta 2017: BeBo. Tańcz i śpiewaj ze mną

BeBo. Tańcz i śpiewaj ze mną - kup na TaniaKsiazka.plBeBo to zabawka, która podbiła w zeszłym roku serca wielu dzieci. Ten przyjazny robocik śpiewa, tańczy i uczy. Dzięki konstrukcji BeBo dzieci widzą skutki swojego działania. Kiedy naciskają guzik, gra muzyka. Do tego BeBo zachęca do wspólnych wygibasów i śpiewania.

 

Najlepsze zabawki na święta 2017: Tomek i przyjaciele. Ucieczka ze złomowiska Mattel

Tomek i przyjaciele. Ucieczka ze złomowiska - kup na TaniaKsiazka.plTo bardzo dziwne (a może wcale nie?), że bardzo wielu rodziców czeka wspólnie ze swoimi dziećmi na premierę najnowszego filmu z przygodami Tomka w telewizji. Te bajki mają w sobie coś, co sprawia, że z przyjemnością się je ogląda razem ze swoimi pociechami. Ten zestaw to zabawkowe nawiązanie właśnie do tego filmu.

Najlepsze zabawki na święta 2017: Żabka. Mierz ze mną!

Żabka. Mierz ze mną! - kup na TaniaKsiazka.plTa słodka żabka nie tylko wydaje masę wesołych dźwięków, ale także uczy dzieci mierzenia przedmiotów za pomocą najprawdziwszej miarki. Dzięki temu dzieci uczą się mierzyć i porównywać, a przy okazji poznają świat liczb.

Najlepsze zabawki na święta 2017: Zoomer. Interaktywny Pies

Zoomer. Interaktywny Pies Dalmatyńczyk - kup na TaniaKsiazka.plTen piesek, jak mało który bardzo przypomina tego prawdziwego, tylko oczywiście nie zostawia sierści i nie trzeba go wyprowadzać na spacer. Nie tylko można go nauczyć siadania, mówienia, czy podawania łapy, ale także bardzo lubi drapanie po brzuszku.

 

Najlepsze zabawki na święta 2017: Mega Bloks. Pojazd zbieracz klocków

Mega Bloks. Pojazd zbieracz klocków - kup na TaniaKsiazka.plIle razy zdarzało Wam się zbierać klocki po wielkiej zabawie Waszych dzieci? No właśnie. A gdyby tak im pokazać, że sprzątanie klocków jest równie fajne? Ten wielki wózek dokładnie to potrafi. 🙂

Najlepsze zabawki na święta 2017: Aquabeads. Zestaw Zygzak McQueen. Auta 3

Aquabeads. Zestaw Zygzak McQueen. Auta 3 - kup na TaniaKsiazka.plAquabeads to małe koraliki, z których można tworzyć trójwymiarowe konstrukcje. Dzięki temu zestawowi dzieci samodzielnie stworzą Zygzaka McQueena! Ten zestaw zawiera aż 800 koralików! To z pewnością wystarczy na wiele godzin wspaniałej zabawy i nauki konstruowania przedmiotów.

Najlepsze zabawki na święta 2017: Kinetic Rock. Rozdrabniarka

Kinetic Rock. Rozdrabniarka - kup na TaniaKsiazka.plPrzenoszenie skał wielką koparką to frajda, ale już samodzielne budowanie tych skał to mega frajda. Dzięki piaskowi Kinetic Rock, który powstał z najprawdziwszych skał, dzieci będą mogły stworzyć swoje własne surowce, a zabawa “na budowie” będzie jeszcze większą przyjemnością.

Najlepsze zabawki na święta 2017: Hatchimals. Jajko Smoczydło

Hatchimals. Jajko Smoczydło - kup na TaniaKsiazka.plHatchimals z pewnością znacie z reklamy telewizyjnej. To malutkie stworki, które siedzą w swoich jajkach i jeżeli będą miały troskliwą opiekę, wkrótce się wyklują.

Najlepsze zabawki na święta 2017: Barbie. Nurkowanie z delfinemBarbie. Nurkowanie z delfinem - kup na TaniaKsiazka.pl

 

Barbie to lalka naszego dzieciństwa. Ile byśmy dały, żeby móc bawić się takimi zestawami jak te, które można kupić obecnie swoim pociechom? Ahh, wiele. Ta Barbie pływa z delfinami i ma wspaniały sportowy strój!

Wszystkie polecane zabawki dla dzieci, które warto zapisać na listę prezentową znajdziecie w tym miejscu