Najlepsza książka historyczna 2020 -głosuj! Najlepsza książka historyczna 2020

Historia zebrana to inicjatywa organizowana od 2009 roku. Przedsięwzięcie to ma na celu wybór publikacji, która otrzyma tytuł: Najlepsza Książka Historyczna 2020 roku. Jurorzy wspólnie z internautami wyłonili już pozycje nominowane do nagrody. Poniżej przedstawimy książki, na które możesz oddać głos na finalnym etapie głosowania. Masz czas do 25 stycznia.

Najlepsza książka historyczna 2020

Najlepsza książka Historyczna 2020 

Organizatorem tego unikalnego na polskim rynku wydawniczym konkursu są redakcje portalu historycznego Histmag.org i serwisu Granice.pl. W pierwszym etapie plebiscytu swoje nominacje przyznali jurorzy oraz Internauci (spłynęło ponad 2,5 tys. głosów!). Nominowane publikacje mają szansę powalczyć o zwycięstwo w trzech kategoriach: W rolach głównych, Okiem badacza oraz Historia niebanalna. Głosy można oddawać na tej stronie. W tym samum miejscu znajdziesz również opisy poszczególnych książek, by bliżej zapoznać się z ich treścią.

Najlepsza książka historyczna 2020, kategoria: W rolach głównych (biografie i wspomnienia):

Najlepsza książka historyczna 2020, kategoria: Okiem badacza (monografie naukowe):

Najlepsza książka historyczna 2020, kategoria: Historia niebanalna (książki popularnonaukowe, pozostające na styku literatury i nauki):

Głosowanie

Jeśli wśród nominowanych książek widzisz swoje ulubione, warto zwiększyć ich szanse w walce o tytuł: Najlepsza książka historyczna 2020. Głosować może do 25 stycznia, na oficjalnej stronie plebiscytu Historia zebrana: historiazebrana.pl. 26 stycznia poznamy ostateczne wyniki, a organizatorzy nagrodzą zwycięzców pamiątkowymi dyplomami.

Ty też masz szansę na nagrodę, podobnie jak wszyscy Internauci biorący udział w głosowaniu. Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu.

Powiązane artykuły: