Na rozgrzanie? Jesienne premiery - polecamy romanse i erotyki

Emocje i przyciąganie, dramaty i pożądanie… Jesienią warto złapać nie tylko kubek z ulubioną herbatą, ale też rozgrzewające książki. Dla fanów pikantnej literatury mamy zestawienie jesiennych premier. Po te romanse i erotyki warto wyciągnąć zziębnięte dłonie.

Romanse i erotyki — jesienne premiery

Romanse i erotyki na jesień: Parker Rain, nowa książka Anny Wolf

Parker Rain Anna Wolf

To najnowsza książka Anny Wolf. Autorka, podobnie jak w swojej bestsellerowej serii Gangsterzy, sięga po wątki mafijne.

Tytułowy bohater, Parker Rain, już jako student uczestniczył w nielegalnych walkach i tak dorobił się niezbyt ciekawej reputacji. Mężczyzna po roku niesłusznie spędzonym w więzieniu, postanawia raz na zawsze zerwać kontakty z półświatkiem. Dlatego jako właściciel baru próbuje na nowo poukładać sobie życie. Co niestety nie wszystkim się podoba. Tymczasem w jego życiu pojawia się Corina, która podobnie jak Parker, chce zostawić za sobą przeszłość. Jak się okazuje, to nigdy nie jest łatwe.

Any Border, Gabriela L. Orione

Any Border Gabriela L. Orione

Autorka serwuje swoim czytelnikom włoską przygodę. Główną bohaterką książki jest dwudziestosiedmioletnia, pracująca w modelingu Anastazja. Kobieta ma za sobą nieudane małżeństwo, a przed sobą półroczny kontrakt w Mediolanie. Z kolei tam Anastazja spotka Giorgia, który ma bardzo luźne podejście do związków. Gdy ich relacja zacznie schodzić na poważniejsze tory, zrobi się niebezpiecznie.

W słońcu Dubaju, Monika Magoska-Suchar - seria Agent Kelly, część 1

W słońcu Dubaju Monika Magoska-Suchar

Ta powieść sensacyjno-erotyczna otwiera serię Agent Kelly. Główny bohater jest agentem CIA i pracuje pod przykrywką. Ma zbadać sprawę tajemniczej i bardzo niebezpiecznej broni. Bierze udział w licytacji o rękę księżniczki, bo jej ojciec ma zamiar przekazać broń jako posag.

Tylko że księżniczka wcale nie zamierza zostać żoną tego, kto da więcej. Marzy o tym, żeby wyjechać z kraju.  I ona, i Kelly mają ukryte zamiary, a sojusz, jaki się między nimi zawiąże, może okazać się bardzo korzystny dla obu stron.

Dziewczyna Feniksa, Monika Skabara

Dziewczyna Feniksa Monika Skabara

Tym razem Monika Skabara proponuje czytelnikom opowieść o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie.

Ava, samotnie wychowująca córkę, zaczęła nową pracę w studiu tatuażu i bardzo szybko to miejsce zajęło ważne miejsce w jej życiu. To dlatego, że znalazła tam wsparcie i nowych przyjaciół.

Było wspaniale, do czasu aż do studia wrócił jeden ze współwłaścicieli — Finn. Oboje są uparci i zdeterminowani, zatem ich relacja od początku nie układa się najlepiej. Jak pewnie się domyślacie, do nienawiści do miłości wcale nie jest tak daleko.

Niebezpieczni mężczyźni - opowiadania romansowo-erotyczne

Niebezpieczni mężczyźni, antologia opowiadań

Zbiór niegrzecznych opowiadań Niebezpieczni mężczyźni to propozycja dla tych czytelników, którzy wolą więcej i intensywniej. Po co ograniczać się do jednej historii, skoro można złapać aż dziesięć opowiadań romansowo-erotycznych? Tym razem autorki wzięły na warsztat motyw bad boy’a. Co z tego wyszło? Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Sprawdź też: