Mobilna gra RPG o Harrym Potterze

Mobilna gra RPG o Harrym Potterze to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich miłośników słynnego czarodzieja. Na fantastycznej serii stworzonej przez J.K. Rowling wychowało się, co najmniej jedno pokolenie. Zainteresowanie książkami pisarki stale rośnie i kolejni młodzi Czytelnicy mają niepowtarzalną szansę przeżycia magicznej przygody po raz pierwszy. A kto raz sięgnie po serię o Harrym Potterze, nie będzie w stanie się od niej uwolnić. Nic dziwnego. Chociaż przygody małego czarodzieja już dawno dobiegły końca, a autorka nie przewiduje jej kontynuacji, fani wciąż mogą liczyć na wiele innych elementów, związanych z serią. Tym razem szykuje się coś ekstra nie tylko dla Czytelników, ale również dla miłośników gier. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Mobilna gra RPG o Harrym Potterze. Książki Harry Potter - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mobilna gra RPG o Harrym Potterze już w przyszłym roku

Projekt pojawi się na rynku pod nazwą Harry Potter: Hogwarts Mystery i przeznaczony będzie na urządzenia mobilne. Użytkownicy gry będą mieli możliwość stworzenia własnego ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jak łatwo się domyślić, wszelkie interakcje będą związane ze szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji wykreowanej postaci. Za cały projekt odpowiedzialne jest studio Jam City. Oto jak na ten temat wypowiada się Chris DeWolfe, współtwórca i prezes firmy:

To wielki zaszczyt dla Jam City – stworzyć mobilną grę na podstawie jednej z najbardziej ikonicznych marek w historii. Sami jesteśmy fanatykami Harry’ego Pottera więc czujemy duży szacunek dla milionów ludzi na całym świecie, którzy śledzili historie Harry’ego Pottera przez ponad 20 lat. Ta gra to dzieło stworzone z miłości przez naszych deweloperów i artystów, którzy chcą stworzyć jak najbardziej magiczną rozrywkę i doświadczenie dla wszystkich, którzy uwielbiają świat stworzony przez J.K. Rowling.

Oprócz udziału w lekcjach gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w innych rodzajach aktywności. Oczywiście nie zabraknie tu postaci znanych z całej magicznej serii. Jeśli chodzi o premierę, to przewidywana jest ona na przyszły rok. Niestety dokładna data nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że użytkownicy będą mieli do niej dostęp poprzez cyfrowe sklepy, takie jak: Google Play, App Store i Amazon Appstore.

Czekacie z niecierpliwością? My z chęcią przetestujemy efekt tych prac.

Wszystkie książki J.K. Rowling znajdziecie tutaj.