Miłość zaczyna się od miłości - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość zaczyna się od miłości to książka, która już 27 listopada 2019 roku pojawi się w sprzedaży. Ta pozycja przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu miłośnikowi polskiej piosenkarki, Kory. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury faktu i biografii nietuzinkowych osób. Ponieważ Kora bez wątpienia taką osobą była. Śmierć wokalistki w 2018 roku wstrząsnęła nie tylko fanami, ale także całą sceną muzyczną w Polsce. W związku z tym trudno się dziwić, że obecnie na prezentowaną dziś książkę czeka tak wielu odbiorców. Jesteście ciekawi, co znajdziecie w środku? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Miłość zaczyna się od miłości - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość zaczyna się od miłości – nieznane i niepublikowane zapiski

Najnowsza publikacja to nie lada gratka dla wszystkich fanów Kory. Dlaczego? Ponieważ książka w całości będzie się składać z prywatnych notatek i zapisków wokalistki na temat tekstów piosenek i twórczości. Poza tym do tej pory wspomniane zapiski nie były dostępne, nigdzie też ich nie publikowano wcześniej. Tym samym jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli artystki.

Oto jak Kamil Sipowicz, mąż Kory, opisuje tę pozycję:

W kilku pięknych zeszytach, które Kora starannie wybierała w księgarniach lub dostawała w prezencie, przez wiele lat prowadziła notatki. Zeszyty to był jej warsztat literacki. Alembik, w którym wrzały i dojrzewały pomysły na piosenki. Ponad rok po śmierci Kory, zdecydowałem się pokazać światu jej intymną pracę nad tekstem. Prezentujemy je czytelnikowi razem z oryginalnymi skreśleniami. Pokazujemy jej pracę nad słowem, jej wahania oraz różne wersje często tego samego tekstu. Mamy zatem teksty Kory głównie z lat 2003–2018, ale także kilka tekstów z roku 1983. Czytając uważnie zeszyty możemy prześledzić, jak Kora pracowała nad tekstami piosenek, jak tworzyła nowe wersje, jak skreślała, uzupełniała, walczyła o frazę i rytm. Te zeszyty to czarowna pamiątka jej pięknego wewnętrznego świata.

Przypominamy, że książka pt. Kora. Miłość zaczyna się od miłości będzie dostępna od 27 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!