PolecamyPomysł na prezent

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem w tle

Miłość na święta - książki

 Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem w ośmiu odsłonach!

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły i cudowny czas. Klimat tych magicznych dni czujemy znacznie wcześniej, kiedy tylko rozpoczyna się grudzień. Nawet samo oczekiwanie na 24 grudnia, jest równie przyjemne, jak same święta. Sprawdźcie te wspaniałe nowości w świątecznym, romantycznym klimacie i przenieście się w cudowne, świąteczne miejsca, pełne miłości, niezwykłych bohaterów i ich przygód.

Psiego Najlepszego - kup na TaniaKsiazka.plMiłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron

Książka tego autora Był sobie pies pobiła wszelkie rekordy popularności w Polsce i na świecie. Teraz Bruce przygotował kolejną cudowną opowieść dla swoich fanów, tym razem w świątecznym klimacie. Jakby tego było mało, bohaterem tej książki nie będzie jeden psiak, ale całe słodkie stadko.

Świąteczne marzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Świąteczne marzenie Amanda Prowse

Autorka Świątecznej kafejki, Amanda Prowse powraca z nowym tytułem w bożonarodzeniowym klimacie. Bohaterką książki jest Meg, samotna matka, której marzeniem jest to, aby jej syn przeżył wymarzone święta. Czyżby miało się okazać, że wraz z wymarzoną Gwiazdką dla niej i jej syna pojawi się w jej życiu także wymarzony mężczyzna?

Gwiazdka z nieba - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Gwiazdka z nieba Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak, bestsellerowa polska autorka powraca tym razem ze świąteczną opowieścią, pierwszym tomem nowej serii. Bohaterem Gwiazdki z nieba jest Nataniel, który nie miał w życiu lekko. Dawniej uległ wypadkowi i teraz boryka się z trudami życia. Jednak ten mężczyzna, który pozornie stracił wszystko, ma niezwykłą pogodę ducha i dobre serce. Czy i dla niego jest gdzieś pisane szczęśliwe zakończenie?

Światło w cichą noc - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Światło w cichą noc Krystyna Mirek

Ta książka opowiada o tym, jak Święta Bożego Narodzenia potrafią odmienić ludzkie losy i ludzkie serca. Ojciec, który porzucił rodzinę i nigdy nie próbował naprawić swojego błędu i rodzeństwo, które od dawna nie urządzało świąt. Czy te dwie rodziny, dwa “uśpione” domy w końcu będą potrafiły rozgrzać swoje zmarznięte serca?

Pudełko z marzeniami - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Pudełko z marzeniami Magdalena Witkiewicz Alek Rogoziński

Oszukany i zdradzony mężczyzna i obietnica skarbu ukrytego przez krewnych. Kobieta, od której odszedł mąż i która na nowo próbuje odbudować swoje życie. A do tego babcia, która chcę serwować w restauracji swojej wnuczki żabie udka. Czy ta historia może być bardziej zaskakująca? Może, bo kiedy dwie babcie i niezwykle zdarzenia namieszają w dwóch samotnych sercach, to może skończyć się tylko… miłością.

Wieczór taki jak ten - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Wieczór taki jak ten Gabriela Gargaś

Gabriela Gargaś ma pokaźne grono wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że praktycznie każda jej książka staje się bestsellerem. Co autorka przygotowała dla nas na święta? Wieczór taki jak ten to niezwykle ciepła i pełna miłości opowieść o tym, jak wigilijny wieczór może być początkiem czegoś zupełnie nowego w życiu wielu osób. Jedną z nich jest 27-latka, która sama podjęła się próby wychowania własnego brata. Przed świętami do jej drzwi zapuka niezwykły gość. Czy to spotkanie odmieni jej życie?

Światło - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Światło Jay Asher

Powieść Światło to długo wyczekiwana nowości od autora 13 powodów, Jaya Ashera. Tym razem autor zabierze nas w znacznie “lżejsze” klimaty do świata pewnej młodej dziewczyny, która co roku wyjeżdża z rodziną sprzedawać choinki. Jednak wkrótce ten rytuał może się skończyć. I to właśnie wtedy podczas jednego z takich ostatnich wyjazdów jej serce zabije mocniej… dla pewnego przystojnego chłopaka.

Zakochaj się, Julio - kup na TaniaKsiazka.plMiłość na święta – książki ze świątecznym klimatem: Zakochaj się, Julio Natalia Sońska

Czy kiedy drogi pewnej nauczycielki o gołębim sercu i odnoszącego sukcesy dewelopera przetną się na jednym z górskich szlaków, ich życie wywróci się do góry nogami? A co jeżeli ten deweloper ma już narzeczoną. Jakich dokona wyborów? Musicie koniecznie sprawdzić! Historia jak z Kopciuszka!

Wybierzcie którąś z tych książek lub nawet kilka i poczujcie klimat jednych z najpiękniejszych świąt na świecie, jeszcze zanim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazda! P.S. Ja kupiłabym je nawet dla samych okładek. Są przepiękne!

Wszystkie propozycje książek świątecznych z wątkami romantycznymi znajdziecie także tutaj.