Mesut Ozil. Magia w grze. Moja historia - kup na TaniaKsiazka.pl

Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia to książka doskonała dla wszystkich miłośników biografii i piłki nożnej. Ponadto to doskonała okazja przed Mistrzostwami Świata w Rosji, by dowiedzieć się nieco ciekawostek o tym wybitnym piłkarzu. Ale nie tylko o nim! Jak to w biografiach często bywa, Özil zdradza także mnóstwo ciekawych informacji na temat kolegów z zespołu czy reprezentacji. Jeśli zatem futbol to dziedzina, która odgrywa dużą rolę wśród Waszych zainteresowań, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Dowiecie się z niej wiele interesujących i nieznanych dotąd faktów na temat światowej klasy piłkarzy.

Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia – nietuzinkowa biografia

Podczas lektury tej właśnie pozycji, będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by usiąść w szatni obok Sergio Ramosa. Znajdzie się tu również miejsce na burę od Mourinho. W słuchawce zaś rozbrzmi spokojny głos Wengera. Jesteście ciekawi, co dzieje się w tunelu tuż przed meczem z FC Barceloną? Ekstra! Odpowiedź na to pytanie znajduje się także w tej książce. Padną tu słowa pocieszenia od Pirlo, a sam Platini poprosi Was o koszulkę. Nieprawdopodobne? Otóż okazuje się, że tak sugestywnej książki nie napisał jeszcze żaden piłkarz.

Mesut Özil zabierze Was w niezwykłą podróż przez szatnie Realu Madryt, Arsenalu, Schalke, Werderu oraz reprezentacji Niemiec. Odkryje przed wami świat wielkiego futbolu i sprawi, że poczujecie się tak, jakbyście sami byli jego częścią. Przekonacie się, że ta biografia jest jak podanie od Özila – precyzyjnie trafia w punkt. Tutaj każda, nawet najbardziej błaha, opowieść ma znaczenie. Bo każda z nich przybliży Was do poznania niezwykłej historii człowieka. Człowieka, który wychował się w domu bez szyb, a mimo to stał się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Książkę pt. Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom biografii i literatury faktu. Sprawdźcie sami, jak ciężką drogę musiał przejść Özil, by znaleźć się na szczycie.