Maxim Baldry

Maxim Baldry, urodzony w Londynie aktor, to znana już szerszej publiczności gwiazda. Widzowie mogli oglądać go w takich produkcjach jak Wakacje Jasia Fasoli czy Rok za rokiem. Poza tym warto tu również wspomnieć, że do tej pory zbiera praktycznie same pochlebne opinie na temat gry aktorskiej. Nic więc dziwnego, że ten młody i utalentowany chłopak otrzymał angaż w tak wielkiej produkcji, jaką jest serial Władca Pierścieni. Ponieważ właśnie trwa kompletowanie aktorów, którzy wystąpią na małym ekranie w produkcji Amazonu.

Trzeba tutaj przyznać, że fani twórczości J. R. R. Tolkiena z pewnością z niecierpliwością czekają na kolejne fakty, dotyczące wspomnianej produkcji. A my zobowiązaliśmy się informować was o każdym nowym kroku, który jest z nią związany. Tym samym kolejna gwiazda, która pojawi się na ekranach, to nie lada gratka. Warto też zastanowić się, w czyją rolę mógłby wcielić się Maxim Baldry.

Maxim Baldry dołącza do Władcy Pierścieni!

Maxim Baldry

Getty Images © David M. Benett

Maxim Baldry i inni

Cóż, producenci serialu doskonale budują napięcie i trzymają widzów na całym świecie w ogromnej niepewności. Ponieważ jak do tej pory nie mamy pojęcia, kogo zagrają aktorzy, zaangażowani do produkcji. A należy tu wspomnieć, że obok Maxima na ekranach pojawią się również Markella Kavenagh i Will Poulter.

Wiemy też, że projekt ma składać się z 5 sezonów, z czego pierwszy ma liczyć aż 20 odcinków! Poza tym zdjęcia do produkcji mają ruszyć już w przyszłym roku, a ostateczny budżet całego przedsięwzięcia może sięgnąć nawet miliarda dolarów. Wiadomo również, że akcja serialu ma się rozgrywać przed wydarzeniami z książki pt. Drużyna pierścienia. Fani mogą być jednak spokojni, ponieważ scenarzyści będą czerpać inspirację z książek J. R. R. Tolkiena.

Tutaj znajdziecie jeszcze więcej informacji na temat osób, pracujących przy produkcji, o których pisaliśmy już jakiś czas temu. Natomiast tutaj znajdziecie książki J. R. R. Tolkiena.

Jak myślicie, w kogo mógłby wcielić się Maxim Baldry? Do tej pory fani obstawiali, że aktorzy, którzy są już znani, urodą pasują na przedstawicieli Elfów. Jak jest z Baldrym?