Magia gotowania - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Magia gotowania to światowy bestseller, który jest już dostępny na polskim rynku. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy w jakimkolwiek stopniu interesują się gotowaniem. I chociaż w dzisiejszych czasach coraz mniej osób ma czas na to, by poświęcać go na stanie przy garnkach, to z jakiegoś powodu kulinarny świat wciąż nas przyciąga i intryguje. Co takiego mają w sobie popularne programy, gdzie przez kilkadziesiąt minut powstaje jedno smaczne danie? Odpowiedź znajdziecie w tej książce. Warto także wspomnieć o tym, że Magia gotowania stała się inspiracją dla popularnej platformy Netflix, która stworzyła dokument, liczący 4 odcinki, pt. W kuchni. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Jak działa Magia gotowania?

Nietrudno zauważyć, że dzisiaj mistrzowie kuchni stają się sławnymi celebrytami na miarę znanych sportowców czy aktorów. Stacje telewizyjne biją się o to, by to na ich antenie emitowany był program z ich udziałem, a dziennikarze prześcigają się w kolejce do wywiadu z danym ekspertem od gotowania. Na czym polega ta niezwykła magia? Co mają w sobie tego typu programy, które przyciągają nas z niezwykłą siłą? Autor prezentowanej dziś książki, Michael Pollan, zabierze Was w niezwykle inspirująca podróż. A wszystko po to, by odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Ponadto ten słynny aktywista i dziennikarz udowodni, że gotowanie jest jedną z najciekawszych i najwartościowszych czynności, jakie możecie robić w życiu. Udacie się w niezwykłą podróż przez lata, kontynenty i żywioły, aby odkryć tę niezwykłą magię gotowania.

Książka została podzielona na cztery części. Każda z nich dotyczy jednej z wielkich transformacji, które nazywamy gotowaniem. Są one ściśle przyporządkowane czterem żywiołom: ogniowi, wodzie, powietrzu i ziemi. Wszystko, co Pollan zebrał w swojej najnowszej książce, składa się na niezwykłą opowieść o naturze pracy, tradycji, rytuałów rytmu codziennego życia i dzieleniu się z najbliższymi tym, co najważniejsze.

Książkę pt. Magia gotowania znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom szeroko pojętego, kulinarnego świata.