Ludzie doskonali to gorąca nowość od Petera Jamesa, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Autor podbił serca Czytelników na całym świecie słynną serią kryminałów z detektywem Royem Grace w roli głównej. Najnowsza powieść pisarza podobna jest zaś do opublikowanej wcześniej książki pt. Dom na wzgórzu. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jego twórczością, to właśnie nadarza się doskonała okazja, by uzupełnić domową biblioteczkę.

Ludzie doskonali - zobacz książkę >>

Ludzie doskonali – uważaj, czego pragniesz…

Główni bohaterowie to John i Naomi Klaessonowie, małżeństwo planujące powiększenie rodziny. Jednak na ich drodze do szczęścia staje przeszkoda, która zdaje się nie do pokonania. Potencjalni rodzice dowiadują się, że są nosicielami genu, powodującego u ich przyszłego dziecka bardzo rzadką chorobę genetyczną. Zdesperowana para postanawia zwrócić się do jednej z amerykańskich klinik, która prowadzi tajny program. Jak się okazuje, organizacja jest w stanie spełnić ich największe marzenie – potrafią zaprojektować doskonałe dziecko. John i Naomi decydują się na przekroczenie granicy, zza której nie ma już powrotu.

Plan wydaje się prosty. Płacąc cztery tysiące dolarów, małżeństwo otrzymuje możliwość wybrania wszystkich genów przyszłego potomka. Wkrótce Naomi otrzymuje radosną nowinę – już niedługo urodzi idealne bliźnięta…

Książkę pt. Ludzie doskonali znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim, którzy lubią połączenie dobrego thrillera z elementami science fiction. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z tym pisarzem, to najnowsza powieść jest idealnym początkiem.