Lokatorka - kup na TaniaKsiazka.pl

Lokatorka to powieść autorstwa Jp Delaney, która w sprzedaży pojawi się 14 czerwca 2017 roku. Wciąż poszukujecie porywającej historii na zbliżające się, upalne dni? Trafiliście idealnie!

Prezentowana książka bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Każdy, kto szuka oryginalnych i niebanalnych powieści, powinien sięgnąć po tę lekturę. Gwarantujemy dreszcz emocji aż do ostatniej strony!

Lokatorka - kup na TaniaKsiazka.pl

 

Lokatorka – dowiedz się więcej

Główna bohaterka, Jane, ma za sobą wiele trudnych chwil. Osobista tragedia, która ją dotknęła, sprawiła, że kobieta chce zacząć nowe życie. Przypadkowo właśnie nadarza się ku temu okazja. Przeglądając ogłoszenia z mieszkaniami, trafia na miejsce, w którym od razu się zakochuje. Dom wydaje się nietypowy, jednak Jane ma przeczucie, że to właśnie tu ma szansę zacząć wszystko od nowa.

Tuż po przeprowadzce bohaterka dowiaduje się o tragicznym losie poprzedniej lokatorki, Emmy. Niestety to nie wszystko. Ktoś bowiem postanowił uczcić jej śmierć, zostawiając na progu domu piękny bukiet kwiatów. Tajemniczy nieznajomy zauważył również, że obie kobiety są do siebie bardzo podobne.

Jane, być może ze względu na chęć oderwania się od własnej sytuacji, coraz bardziej zaczyna fascynować się historią Emmy. Mimo pewnych obaw postanawia się zagłębić w historię poprzedniej lokatorki. Nie zauważa, kiedy jej życie i życie Emmy zaczynają się przenikać, a kiedy próbuje odróżnić iluzję od rzeczywistości, wydaje się już za późno.

Jednym z ciekawszych zabiegów, zastosowanych przez Jp Delaney jest fakt ukazania perspektywy z dwóch stron. Czytelnicy, dzięki temu mają szansę poznać różne punkty wiedzenia tej samej historii, widzianej oczami Jane, ale również Emmy.

Nie tylko pierwszoplanowe postacie zasługują na uwagę. Autor nie spycha pobocznych wątków gdzieś w cień. Wręcz przeciwnie, drugoplanowi bohaterowie odgrywają znaczącą rolę w tej misternie skomponowanej opowieści.

Przypominamy, że powieść pt. Lokatorka w sprzedaży pojawi się 14 czerwca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Ucieszyć może Was również fakt, iż książka doczeka się ekranizacji. Reżyserem, który podejmie się tej próby, będzie Ron Howard odpowiedzialny za sukces takich filmów jak: Inferno, Kod da Vinci czy Apollo 13. Gorąco polecamy!