KryminałZapowiedzi i nowości

Lockdown, sensacyjna powieść Roberta Ziębińskiego już we wrześniu

Lockdown Roberta Ziębińskiego

Pandemia, opustoszała Warszawa i matka, która zrobi wszystko, żeby ocalić życie córki. — Lockdown Roberta Ziębińskiego to nowa powieść sensacyjna, której fabuła jest zdeterminowana przez pandemiczną rzeczywistość. Książka pojawi się w księgarniach już na początku września.

Lockdown Roberta Ziębińskiego. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >

Lockdown Roberta Ziębińskiego — zarys fabuły

Pamiętacie, gdy wraz z pojawieniem się pierwszych przypadków Covid-19 w Polsce, miasta się niemal wyludniły? Bezpośrednim kontaktom międzyludzkim zaczął towarzyszyć strach, a niektóre gałęzie gospodarki stanęły w miejscu? Rzeczywistość zaczęła przypominać tę z powieści postapokaliptycznych, a teraz wraca do nas w książkach.

Robert Ziębiński zabiera swoich czytelników do Warszawy w czasie największego lockdownu. Przez 72 godziny towarzyszymy Oldze, kobiecie sukcesu samotnie wychowującej córkę.

Olga jest nie tylko ambitna, ale też skuteczna. Kobieta stoi u progu otwarcia największej galerii handlowej w Europie. Jednak nie ma szansy, żeby cieszyć się sukcesem. W tym samym dniu, w którym Polską wstrząsa wiadomość w epidemii, córka Olgi, Dominika, zostaje porwana. Warszawa z dnia na dzień pustoszeje. Strach zatrzymuje ludzi w domach, a cały świat ogarnia paraliż.

Porywacz żąda 10 milionów euro okupu. Okazuje się, że pieniądze na koncie Olgi, stały się czysto wirtualne. Nie jest w stanie zapłacić porywaczowi w wyznaczonym terminie, a ten nie zamierza czekać. Kobieta ma 3 dni na zdobycie całej sumy.

Olga postanawia zrobić wszystko, żeby ocalić córkę. W tym celu będzie musiała poznać mroczne rejony miasta i spotkać się z ludźmi z mafijnego podziemia. Szybko odkryje, że jej życie (miliony na koncie, rezydencja i firma) tylko pozornie było idealne. Będzie mogła liczyć tylko na pomoc Karola, jej prywatnego kierowcy.

Lockdown Roberta Ziębińskiego. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >

Sensacyjna powieść Roberta Ziębińskiego już we wrześniu

Robert Ziębiński, pomysłodawca i twórca portalu Dzika Banda, ma na swoim pisarskim koncie sporo książek. To m.in. kryminały: Furia, Wspaniałe życie; horrory: Dzień wagarowicza, Piosenka na koniec świata; powieść dla młodzieży: Czarny staw; a także dwie książki o Stephenie Kingu: Stephen King: instrukcja obsługi i Sprzedawca strachu. 

Premiera jego najnowszej książki, Lockdown, już 2 września. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, a już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży w tym miejscu.