Literatura kryminalna i thrillery - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Literatura kryminalna i thrillery - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Literatura kryminalna i thrillery to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tych dwóch gatunków. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele sensacji i poszczególnych grup thrillerów, na przykład medyczne czy psychologiczne. Wśród dzisiejszych propozycji umieściliśmy zarówno gorące nowości, które są już dostępne na naszym rynku, jak i zapowiedzi. Tym samym, jeśli szukacie międzynarodowych hitów i głośnych bestsellerów, a przede wszystkim wciągających historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co dziś dla was przygotowaliśmy!

Mroczne szepty - kup na TaniaKsiazka.plLiteratura kryminalna i thrillery – Mroczne szepty Jo MacGregor

Thriller medyczny, który jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Pod wpływem hipnozy pacjentka wyjawia psychoterapeutce, Megan Wright, że jest ofiarą molestowania i psychicznych tortur ze strony ginekologa. W związku z tym Wright  postanawia zbadać sprawę. Zdeterminowana, lecz zobowiązana tajemnicą lekarską, będzie musiała stawić czoła niebezpieczeństwu. I podjąć walkę ze zdeprawowanym mężczyzną. Czy uda jej się położyć kres bezwzględnym praktykom i ocalić inne kobiety?  Okazuje się bowiem, że pomiędzy znieczuleniem a przebudzeniem są jeszcze mroczne szepty.

Książka dostępna od 12 czerwca 2019 roku.

Literatura kryminalna i thrillery – Szwindel Jakub Ćwiek

Starszy mężczyzna, który umiera w zakładzie opiekuńczym, okazuje się Houdinem. To jeden z przywódców Szwindel - kup na TaniaKsiazka.pllegendarnej grupy oszustów. Ostatnią wolą zmarłego jest przekazanie spisanej w zeszycie spowiedzi synowi, którego opuścił, gdy ten był jeszcze małym chłopcem. Poza tym w przekazanym brulionie znajdują się pieniądze i obietnica jeszcze większego spadku. Jest tylko jeden problem. Aby go zdobyć, syn będzie się musiał zwrócić do Bosco, byłego partnera ojca w niechlubnym fachu i jego wciąż działającej grupy.

Grupa Krąg składa się z artystów przekrętu. Tym samym dla nich wszystko jest podstawą pod numer. Doskonale wiedzą, jak za pomocą darmowej kawy wyłudzić z konta kilka tysięcy. Poza tym potrafią zgarnąć kaucję i czynsz za wynajęcie nie swojego mieszkania, czy ugrać grube pieniądze na lęku przed uchodźcami. Numer, który ma im wszystkim zapewnić pieniądze, to dla Kręgu okazja. W związku z tym dobrzy ludzie staną się narzędziami, marzyciele a marzyciele ofiarami. Nowa akcja zatytułowana Dziecko szczęścia odbędzie się w świetle reflektorów. Rzecz w tym, że zabierając się za ten numer, oszuści nie wiedzą wszystkiego.

Książka jest już dostępna.

Literatura kryminalna i thrillery – Pacjent Sebastian Fitzek

Pacjent - zobacz na TaniaKsiazka.plPacjent szpitala psychiatrycznego Guido T. przyznał się już do dwóch przerażających morderstw na dzieciach. Doprowadził też berlińską policję do zwłok okrutnie dręczonych ofiar. Jednak teraz zachowuje kompletne milczenie. Tym samym policja ma niemal pewność, że to on stoi również za uprowadzeniem sześcioletniego Maksa. Śledczym jednak brakuje dowodów. Rok po zaginięciu chłopca komisarz Skania ulega prośbom zrozpaczonego ojca. W związku z tym policja przemyciła Tilla do więziennego szpitala psychiatrycznego. Tam mężczyzna dostaje sfingowaną historię choroby i wciela się w fałszywego pacjenta. Ma jedno zadanie. Musi znaleźć się jak najbliżej mordercy dzieci i zmusić go, aby się przyznał, co zrobił z sześcioletnim Maksem. Bo przecież nic nie jest gorsze od niepewności. Przynajmniej tak Till myślał do tej pory. Zanim jako pacjent poznał prawdę.

Książka dostępna od 23 maja 2019 roku.

Literatura kryminalna i thrillery – Cari Mora Thomas HarrisCari Mora - kup na TaniaKsiazka.pl

Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością, należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi, targany chorymi namiętnościami, Hans-Peter Schneider. Człowiek, który zarabia na życie, realizując przerażające fantazje bogaczy. Na drodze staje mu Cari Mora, piękna strażniczka rezydencji, która znalazła w Stanach schronienie przed przemocą panującą w jej kraju. Schneider wkrótce pozna zaskakujące umiejętności Cari i przekona się, jak silna jest jej wola walki.

Między męskim pragnieniem a kobiecym instynktem przetrwania czają się potwory.

Książka dostępna od 22 maja 2019 roku.

Literatura kryminalna i thrillery – Znak kukułki Anna Bichalska

Znak kukułki - zobacz na TaniaKsiazka.plAlina od lat cierpi na zaburzenia snu. Jako dziecko została adoptowana, ale nie wie, kim była wcześniej. Przybrany ojciec Aliny, dawniej dziennikarz, przed śmiercią zostawia list i artykuły związane z jej odnalezieniem ponad dwadzieścia lat temu. Tym samym okazuje się, że przed laty zajmował się sprawą dziwnych zaginięć dzieci. W rozwikłaniu zagadki własnej przeszłości Alinie towarzyszy jej nowa lokatorka – tajemnicza Greta. Kim jest? Jakie skrywa tajemnice? I co łączy Alinę, Gretę, małą dziewczynkę o wielkiej wyobraźni, znanego współczesnego reżysera i pewną zapomnianą międzywojenną pisarkę?

Książka dostępna od 21 maja 2019 roku.

Literatura kryminalna i thrillery – Coraz większy mrok Colleen HooverCoraz większy mrok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. W związku z tym jej mąż zatrudnia pisarkę, Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen, w stosie notatek, znajduje niepublikowany dotąd materiał. Tekst, który miał na zawsze pozostać tajemnicą, okazuje się wstrząsającą spowiedzią Verity.

Odkrywając sekrety autorki, Lowen coraz bardziej pogrąża się w mroku i niebezpiecznie zbliża się do jej męża Jeremy’ego. Aż w pewnym momencie staje się częścią życia Crowfordów, jeszcze bardziej niepokojącego niż thrillery Verity.

Książka dostępna od 18 czerwca 2019 roku.

Literatura kryminalna i thrillery – Trauma, tom 4 serii o Komisarzu Eryku Deryle Max Czornyj

Trauma - kup na TaniaKsiazka.plDo redakcji jednej z lubelskich gazet trafia nietypowy list. Nadawca, nazywający siebie Mistrzem Gry, domaga się jego publikacji. Ogłasza rozpoczęcie „Gry w szczęście”, nie podając jednak żadnych reguł. Poza tym każdy może dołączyć do makabrycznej rozgrywki. W związku z tym chętnych nie brakuje. Tymczasem w opuszczonej ruderze odnalezione zostają bestialsko okaleczone zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że gdyby nie pechowy zbieg okoliczności, ofiara mogłaby przeżyć. To dopiero początek. Kolejne osoby giną w okrutnych męczarniach.

Do gry o najwyższą stawkę włącza się Eryk Deryło i podkomisarz Tamara Haler. Mistrz Gry coraz mocniej wciąga ich w świat własnych, chorych fantazji.

Książka jest już dostępna.

Literatura kryminalna i thrillery – Ostatni most Dominika van Eijkelenborg

Główną bohaterką książki jest Marieke van Haan, holenderska policjantka. Obecnie musi rozwikłać sprawę utonięcia Ostatni most - zamów na TaniaKsiazka.plw kanale. Kobieta nigdy jednak nie spodziewała się, że może to być jedna z najbardziej skomplikowanych spraw w jej dotychczasowej karierze. Sekcja zwłok denatki wykazuje, że ofiara zmarła, zanim jej auto wpadło do wody. Poza tym badania ujawniły, że dziewczyna przed śmiercią urodziła dziecko, a przyczyną zgonu był krwotok poporodowy. Ponadto już wkrótce przypadkowy świadek znajduje na śmietniku żywego noworodka. Szybko okazuje się, że jest to córka dziewczyny z kanału.

Marieke van Haan zawsze bała się wody i tego, co się pod nią kryje. Tymczasem nie tylko sprawa, którą prowadzi, będzie związana z tym żywiołem. Próba rozwikłania zagadki tajemniczego dziecka z fotografii zaprowadzi ją pod powierzchnię wody. I do historii pewnego mostu, który dla kogoś był ostatnim.

Książka jest już dostępna.