Lato, które się zaczyna - kup na TaniaKsiazka.pl

Lato, które się zaczyna to książka Sílvii Soler, katalońskiej pisarki, podbijającej z powodzeniem czytelniczy świat. Jej najnowsza powieść na polskim rynku będzie dostępna od 8 czerwca 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. To doskonała powieść na, zbliżające się wielkimi krokami, lato. Autorce udało się stworzyć nostalgiczną opowieść o życiu, które pisze przeróżne scenariusze. I o tym, że każdy ma szansę na prawdziwą miłość. Warto tutaj również wspomnieć, że Sílvia Soler jest autorką powieści pt. 39+1, na której podstawie powstał telewizyjny serial. Natomiast za prezentowaną dziś powieść, pisarka otrzymała niezwykle prestiżową Nagrodę im. Ramona Llulla. Jeśli zatem nie miałyście do tej pory okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego doskonała okazja!

Lato, które się zaczyna – czy tylko jedna miłość jest na całe życie?

Rodziny Reigów i Balartów przyjaźnią się od lat. Dlatego też, kiedy Roser i Elvira zachodzą w ciążę, ustalają, że ich dzieci połączy wielka miłość. Już wkrótce na świecie pojawiają się Júlia i Andreu, których zbliża do siebie przyjaźń ich matek oraz doroczna tradycja wspólnego spędzania nocy świętojańskiej.

Jednak los bywa nieprzewidywalny i na życie każdego z nas ma własny scenariusz. Gdy córka Roser i syn Elviry są nastolatkami, dochodzi do tragedii. Pewnej czerwcowej nocy, kiedy wszyscy są w drodze na doroczną kolację z okazji letniego przesilenia, ich matki giną w wypadku samochodowym. W następstwie nieszczęśliwego wypadku drogi Júlii i Andreu się rozchodzą.

Bohaterowie w dorosłe życie wchodzą własnymi ścieżkami. Okazuje się jednak, że mimo nieporozumień, rozczarowań i skrajnych uczuć, ich drogi jeszcze raz się przetną. Czy po latach wola ich matek w końcu się spełni? I kto powiedział, że na całe życie przypisana jest tylko jedna, prawdziwa miłość?

Przypominamy, że książka pt. Lato, które się zaczyna będzie dostępna od 8 czerwca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim kobietom, które poszukują niezwykle poruszających i zaskakujących historii o miłości.