L.S. Hilton powraca z nową powieścią, jej tytuł to Domina i w sprzedaży ma pojawić się 13 września 2017 roku. Wiadomość ta powinna szczególnie ucieszyć wszystkich czytelników, którzy poszukują powieści sensacyjnych, zbliżonych do thrillera. Warto tutaj wspomnieć, że książka, którą dzisiaj wam prezentujemy, to kontynuacja słynnej Maestry tej właśnie autorki. Pisarka zdobyła nią serca odbiorców na całym świecie, a powieść w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera New York Timesa. Tym razem udowadnia, że jej ogromny sukces na arenie międzynarodowej to nie przypadek. Przekonajcie się sami, jakie tym razem przygody stawia przed bohaterką.

L.S. Hilton powraca z nową powieścią – Domina

Główna bohaterka, Judith Rashleigh, która obecnie żyje jako Elizabeth Teerlinc, wreszcie czuje, że może przestać uciekać. Jakby na znak rozpoczęcia nowego etapu, otwiera własną galerię sztuki w Wenecji. Teraz ma wszystko, o czym kiedyś mogła tylko pomarzyć. Pieniądze, styl i garderobę wypchaną luksusowymi strojami. Do tego dochodzi jeszcze zainteresowanie rosyjskiego miliardera.

Los jedynak bywa przewrotny, a życiowe drogi nigdy nie są proste. W wyniku niespodziewanego spotkania na Ibizie pojawiają się zwłoki. Chociaż tym razem nie jest to sprawka Judith, jej życie ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie. Kobieta jak nigdy przedtem odczuwa skutki samotności. Jak się wkrótce okazuje, bohaterka najprawdopodobniej uwikłała się w kradzież więcej niż jednego obrazu. I ktoś, kto go szuka, jest również gotów zabić za to, co do niego należy.

Od St. Moritz po Serbię dziewczyna po raz kolejny zmuszona jest wędrować wokół niezwykłych krajobrazów. Tym razem jednak stawka jest znacznie większa niż utrata reputacji. Czy Judith uda się dotrzeć wystarczająco daleko, by uniknąć czyhającej na nią śmierci? I dokąd zaprowadzi ją jej wściekłość? I ostateczne pytanie, czy emocje to aby na pewno dobry doradca? Zwłaszcza kiedy udało się jej osiągnąć życie, o którym marzyła i w jednej chwili może je stracić?

Książkę pt. Domina znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!