Netflix koproducentem 365 dni

Kto zagra Massimo w ekranizacji głośniej książki Blanki Lipińskiej pt. 365 dni? My znamy już szczegóły i chętnie się nimi z Wami podzielimy! Erotyczne powieści polskiej pisarki porównywane są do światowego bestselleru pt. Pięćdziesiąt twarzy Greya. Trzeba przyznać, że Lipińskiej na skalę krajową udało się osiągnąć nie mniejszy sukces. Ponieważ jej historie z gorącym Włochem w roli głównej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i erotycznej. Tym samym nie dziwi nas fakt, że trylogia, którą zapoczątkowała lektura 365 dni, w końcu doczekała się planów przeniesienia na ekran. W związku z planowaną produkcją, w sieci pojawiają się co raz to nowe doniesienia, o tym, kto wcieli się w role głównych bohaterów. Wszystko wskazuje na to, że w końcu wiemy, to zagra niebezpiecznego mafiosa Massimo.

365 dni - kup na TaniaKsiazka.pl

Kto zagra Massimo – potwierdzają się doniesienia o rodowitym Włochu

Joanna Opozda w roli Laury?

Źródło: wikipedia.org

Od momentu, kiedy tylko pomysł ekranizacji ujrzał światło dzienne, Blanka Lipińska sukcesywnie udowadnia, że ma własną i pewną wizję na tę filmową historię. Wskazuje na to choćby fakt, że nie uległa namowom i prośbom fanek, które sugerowały, by w roli Massimo obsadziła Mikołaja Roznerskiego. Pisarka stanowczo odpowiedziała, że aktor nie pasuje do jej wizji, ponieważ jest zbyt chłopięcy. Jak dodała, w głównej roli widzi jedynie rodowitego Włocha. Jak się okazało, dopięła swego. Wszystko bowiem wskazuje na to, że w rolę Włoskiego członka mafii i głównego bohatera wcieli się Michele Morrone. W 2016 roku aktor wystąpił we włoskim Tańcu z gwiazdami, zajmując tam drugie miejsce. Poza tym można go podziwiać w kilku włoskich serialach.

Jeśli zaś chodzi o Laurę, główną bohaterkę, w tej roli Blanka Lipińska widzi młodą polską aktorkę. Wieść niesie, że najprawdopodobniej będzie to Joanna Opozda, znana z serialu Pierwsza miłość. Tutaj jednak nie mamy żadnej pewności. Myślicie, że ta aktorka sprawdziłaby się w roli Laury? A może macie pomysł, kto inny sprawdziłby się przy boku przystojnego Michele’a Morrone? Koniecznie dajcie nam znać, kogo widzicie w roli Laury!

Kto zagra Massimo

fot. iammichelemorroneofficial

Jak więc widać, na razie wiemy na pewno, kto zagra Massimo, brakuje nam jednak jego partnerki. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, będziemy Was informować na bieżąco. Ponadto warto dodać, że premiera filmu przewidywana jest na 14 lutego 2020 roku, o czym fanki poinformowała sama Blanka Lipińska na swoim Instagramie.

Natomiast tutaj znajdziecie bestsellerową serię pisarki.