Książkowy prezent - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książkowy prezent dla kobiet to doskonałe zestawienie dla wszystkich, którzy do tej pory jeszcze nie mają pojęcia, co kupić. W związku z tym przybywamy z pomocą. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie gorące nowości, które są już dostępne na rynku, ale przede wszystkim to zapowiedzi wyczekiwanych hitów. Poza tym w głównej mierze są to pikantne erotyki lub romanse współczesne. Nie zabraknie jednak również obyczajowych historii. Jedno jest pewne. Jeśli do tej pory nie mieliście pojęcia, co kupić na prezent najbliższej kobiecie – mamie, siostrze, przyjaciółce czy partnerce, trafiliście idealnie. Podarunek w postaci książki zadowoli każdego książkoholika! W związku z tym nie zwlekamy już dłużej i z przyjemnością prezentujemy wam nasze dzisiejsze zestawienie. Dajcie znać, czy coś upatrzyliście!

Książkowy prezent dla kobiet - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książkowy prezent dla kobiet – Dopóki nie zajdzie słońce, tom drugi serii Dopóki nie zajdzie słońce

Dopóki nie zajdzie słońce - kup na TaniaKsiazka.plNie tylko ludzkie ciało potrafi być poznaczone bliznami. To samo tyczy się naszej duszy. A dusza głównego bohatera, Samuela, jest wyjątkowo pokiereszowana. Nosi on w sobie wiele ran, które jeszcze się nie zagoiły. Jednak wiele wskazuje na to, że w końcu i do niego uśmiechnął się los. Mężczyzna ma szansę na szczęśliwe zakończenie. Tym samym wszystko zaczyna się układać i radość staje się częstym elementem jego życia. Jednak życie potrafi być nieprzewidywalne i bezwzględne. I tym razem udowodni, że los może odmienić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Książka już dostępna.

Książkowy prezent dla kobiet – Wszystko, czego pragnę w te święta

Ewa prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie i właśnie zbliża się do trzydziestki. Ma świetną pracę, mieszkanie bez kredytu w centrum Wszystko, czego pragnę w te święta - kup na TaniaKsiazka.plPoznania i całkiem niezłe auto. Jednak cena za to jest wysoka. Dziewczynie brakuje czasu na spotkania z bliskimi, związki, a nawet randki.

Bohaterka jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców. Tym razem ma jasny cel. Chce wykorzystać ten czas, aby odkryć, czego tak naprawdę oczekuje od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza. Mężczyzna już od pierwszych minut działa jej na nerwy. Jeśli Ewa w tym roku liczyła na spokojne święta, pełne przemyśleń i refleksji, to grubo się przeliczyła. Intrygujący mężczyzna sprawia, że bohaterka w tym roku może zapomnieć o świętach. Ponieważ Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat, w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi ich ryzyko, którego się podejmą?

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – Świąteczna gorączka

Książkowy prezent Święta to czas, który każdy chce spędzić z najbliższą rodziną. Każdy, ale nie on. Mikołaj Dębski nienawidzi tego okresu w roku. Zazwyczaj spędza go z pierwszą lepszą długonogą blondynką, skupiając się na jednej konkretnej parze bombek. Sara, seksowna pani doktor pracująca w szpitalu, który mężczyzna od lat sponsoruje, idealnie wpisuje się w jego wyobrażenie świątecznego prezentu. W związku z tym Dębski postanawia go sobie sprawić, by później długo i powoli rozpakowywać. Niestety szybko się okazuje, że pani doktor jakimś cudem jest odporna na jego urok.

Dębski zrobi wszystko, żeby Sara w końcu wylądowała w jego łóżku. Poza tym nie ma pojęcia, dlaczego nie zauważył jej wcześniej. Jednak to nie ma znaczenia. I tak będzie ją miał. Nie przeszkodzi mu nawet fakt, że wybranka początkowo okazuje mu wyraźną niechęć.

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – Złączeni obowiązkiem, drugi tom serii Born in Blood Mafia ChroniclesKsiążkowy prezent

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną, a wdową. Jednak nikt nie wiedział, że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat, zgodziła się poślubić Antonia, żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy, nie tylko po to, by zachować godność zmarłego człowieka, ale również, by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego, szybko może wyjść na jaw, że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Miłość z widokiem na Śnieżkę - kup na TaniaKsiazka.plKsiążkowy prezent dla kobiet – Miłość z widokiem na Śnieżkę

Osiem zaproszeń, osiem opowieści. Każde trafiło w inne miejsce. Do rozgłośni radiowej, lokalnej telewizji, gminnej biblioteki publicznej, wielkomiejskiej galerii handlowej. Czasami wystarczy się dobrze rozejrzeć. Może to właśnie tuż obok was skrywa się szansa na przeżycie czegoś niesamowitego? Wszystko się może zdarzyć! Ponieważ nigdy nie wiemy, dokąd doprowadzi nas los.

Książka dostępna od 1 grudnia 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – Dziennik Noel

Najbardziej osobista i autobiograficzna książka Richarda Paula Evansa.Dziennik Noel - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Miliony fanów, noce w luksusowych hotelach, podróże pierwszą klasą. Życie Jacoba Churchera, uwielbianego autora, przypomina piękną powieść. Lecz mężczyzna jest samotny i tęskni za prawdziwą miłością. I tylko w snach nawiedza go tajemnicza kobieta. Gdy Jacob dowiaduje się o śmierci matki, musi wrócić tam, skąd pochodzi. Zagracony rodzinny dom oprócz rupieci kryje bolesne wspomnienia i prawdę o przeszłości pisarza. To przed nimi Jacob całe życie uciekał. W związku z tym teraz będzie musiał zmierzyć się z tym, co boli najbardziej.

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – Słodki upadek

Książkowy prezent Wydaje się, że oboje są skazani na szczęście i spełnienie marzeń. Śliczna Lexington „Lexi” Hart, kapitalna cheerleaderka, i Austin Carillo, utalentowany skrzydłowy Alabama Crimson Tide, byli o krok od osiągnięcia wielkich sukcesów. Wreszcie zaczęło im się dobrze układać, ale zawdzięczali to ciężkiej i pełnej poświęceń pracy. Ponieważ Lexi z największym trudem pokonała koszmarną przypadłość, która prawie zniszczyła jej życie. Natomiast Austin zrobił wszystko, aby pożegnać się z mroczną przeszłością i zacząć żyć zgodnie z prawem. Czyż oboje nie zasłużyli na nagrodę?

Niestety, demony przeszłości nie dają za wygraną. W związku z tym Lexi ponownie osuwa się w piekło swoich największych lęków i staje w obliczu katastrofy. Poza tym także Austin, z powodu rodzinnej tragedii, powoli stacza się na dno. I właśnie w tym momencie, na chwilę przed upadkiem, Lexi i Austin wpadają sobie w ramiona.

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – (Nie)zdobyta

Julka ma trzydzieści dwa lata i słabo płatną pracę dziennikarki w czasopiśmie dla kobiet. Kiedy redaktorka naczelna sugeruje, by napisała Książkowy prezent artykuł na chwytliwy temat (z przystojnym szejkiem, celebrytą, milionerem lub alpinistą w roli główniej) Julka zaczyna zbierać materiały na temat polskich himalaistów.  Tym samym niebawem natrafia na informację o ekscentrycznym Jeremim Jansonie (zwanym JJ), który wydaje się idealnym tematem na artykuł. Ponieważ planuje on jako pierwszy człowiek w historii zdobyć zimą szczyt K2. I to solo, co jest istnym szaleństwem.

Wydawnictwo podchwytuje temat i proponuje dziennikarce duży budżet na napisanie reportażu. Jest jednak jeden warunek – Julka musi wziąć udział w wyprawie organizowanej przez JJ-a i dojść do bazy pod K2. Ona, która nie ma pojęcia o alpinizmie, nie znosi zimna i jest w słabej kondycji fizycznej. Jednak największy problem tkwi w tym, że Janson jest outsiderem i wcale nie chce zostać bohaterem książki.

Książka dostępna od 11 grudnia 2019 roku.

Siostra mojej siostry - kup na TaniaKsiazka.plKsiążkowy prezent dla kobiet – Siostra mojej siostry

Hanka, owoc romansu matki z żonatym mężczyzną, wiedzie bardzo skromne życie w bieszczadzkiej wiosce. Jednak tylko do chwili, kiedy na jej drodze staje przyrodnia siostra, o której istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia. W związku z tym spokojna dotąd egzystencja bohaterki w jednej chwili staje na głowie. A ona niespodziewanie ląduje w samym centrum światka stołecznych celebrytów. Czy wychowana na głębokiej prowincji dziewczyna podoła wyzwaniom, czy też położy uszy po sobie i bogatsza o niecodzienne doświadczenia powróci na stare śmieci?

Książka dostępna od 26 listopada 2019 roku.

Książkowy prezent dla kobiet – Nasze jutro, drugi tom serii Na zawsze

Daniel i Łucja wciąż stąpają po cienkiej linie. Co gorsza, jest jeszcze ktoś, kto cały czas wzbudza na niej drgania. Ponieważ Zośka traktuje Nasze jutro - sprawdź na TaniaKsiazka.plŁucję jak rywalkę i wcale tego nie ukrywa. Poza tym jej działania zaczynają wykraczać znacznie dalej niż zwykła zazdrość, sprawiając, że Łucja przestaje być bezpieczna. Daniel będzie musiał w końcu podjąć jakąś decyzję. Jednak szybko zrozumie, że są rzeczy, na które nie ma wpływu. I czasami, żeby chronić innych, trzeba poświęcić siebie.

Wydaje się, że Łucja i Daniel nigdy nie znajdą drogi do siebie. Trafiają na coraz większą liczbę przeszkód, a największą stanowią oni sami i ich przekonanie, że nie mogą być razem. Na drodze ich miłości stoi wszystko, a za ich uczuciem tylko pragnienie, z którym walczą już tak długo.

Książka dostępna od 4 grudnia 2019 roku.