Książkowe zapowiedzi na lipiec 2018

Lato w pełni, choć pogoda trochę się zepsuła. Ale to nic, deszczowa aura sprzyja lekturze, więc tylko można się cieszyć. 😉 Jesteście ciekawi, jakie nowości przygotowały nam wydawnictwa? Przygotowałam Wam zestawienie, w którym uwzględniłam niektóre książkowe zapowiedzi na lipiec 2018.

Książkowe zapowiedzi na lipiec 2018

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Wbrew grawitacji w TaniaKsiąża.plWbrew grawitacji Julie Johnson. Premiera: 6 lipca.

Dwudziestoletnia Brooklyn była świadkiem morderstwa matki. Cały czas walczy z traumą i nie nawiązuje bliższych relacji z ludźmi. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Finna. Żeby być szczęśliwą, musi się zmierzyć nie tylko ze swoimi demonami.

* Literatura obyczajowa *

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Zakochani po uszy w TaniaKsiąża.plBluff Pioint. Tom 1. Zakochani po uszy Jenn McKinlay. Premiera 13 lipca.

Mac wraca na ślub przyjaciółki do rodzinnego miasteczka, które opuściła 7  lat wcześniej. Kobieta znajduje małego pieska i szuka pomocy i Gavina, weterynarza i starego znajomego. Co z tego wyniknie?

* Literatura obyczajowa *

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Dearest. Clementine w TaniaKsiąża.plDearest. Clementine Lex Martin. Premiera: 13 lipca.

Ta książka to początek wciągającej serii.

Życie Clementine tylko pozornie jest piękne i beztroskie. Dziewczyna musi się na nowo nauczyć kochać. W jej życiu napiesza Gavin. Razem wplączą się w historię tajemniczego zaginięcia. Co z tego wyniknie?

* New Adult *

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Ukryty rękopis w TaniaKsiąża.plUkryty rękopis Lauren Belfer. Premiera: 13 lipca

Susanna porządkuje rzeczy zmarłego wuja, który podczas drugiej wojny światowej był żołnierzem. Znajduje tajemniczy rękopis i postanawia dowiedzieć się, do kogo należy i zwrócić go właścicielowi. Wyruszy w podróż i pozna historię własnej rodziny.

* Literatura obyczajowa *

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Helikopter w TaniaKsiąża.plHelikoter Jonas Bonnier. Premiera: 3 lipca

To historia najbardziej zuchwałego napadu w historii Skandynawii. Jonas Bonier rozmawia z mężczyznami, którzy zorganizowali skok. Na podstawie tej książki Netflix właśnie kręci film z Jakem Gyllenhaalem.

* Sensacja *

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Seans w domu egipskim w TaniaKsiąża.plSeans w domu egipskim Maryla Szymiczkowa, Jacek Dehnel, Piotr Tarczyński. Premiera 3 lipca

Dekadencja, wirujący stolik i zbrodniarz z zaświatów. Czy naprawdę potrzeba więcej opisu? 😉

* Kryminał *

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie w TaniaKsiąża.plWszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie Krystian Nowak. Premiera 3 lipca

To pełna czarnego humory powieść o millenalsach, o rozczarowaniu i próbie radzenia sobie z rzeczywistością, której nie da się nałożyć filtrów Instagrama.

* Literatura obyczajowa *

 

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Inwazja porywaczy ciał w TaniaKsiąża.plInwazja porywaczy ciał Jack Finney. Premiera 4 lipca.

Nowe, polskie wydanie powieści Finneya z 1956 roku.

W kalifornijskim miasteczku dzieje się coś dziwnego. Ludzie nagle się zmieniają i zachowują się tak, jakby byli pozbawionymi emocji skorupami. Jack Belicec znajduje w piwnicy domu tajemniczy kokon. Czyżby na ziemi pojawiła się inna forma życia?

* Science fiction *

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Mgły Toskanii w TaniaKsiąża.plMgły Toskanii Natasza Socha. Premiera 5 lipca

Lena kocha dwóch mężczyzn jednocześnie: ojca i syna. Obie relacje utrzymuje w tajemnicy. Nie jest w stanie wybrać. Czy uda się jej podjąć decyzję?

* Literatura piękna, powieść polska *

 

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Zbudzone Furie w TaniaKsiąża.plZbudzone furie Richard Morgan. Premiera 4 lipca

To ostatnia część serii, której bohaterem jest Takeshi Kovacs. Bohater wraca do domu, na Świat Harlana. Co go tam spotka?

* Science fiction *

 

 

Ksiażkowe zapowiedzi na lipiec 2018. Dziecko w czasie w TaniaKsiąża.plDziecko w czasie Ian McEwan. Premiera 4 lipca

Wielokrotnie nagradzana powieść o bólu i radzeniu sobie z cierpieniem. Po tym, jak Stephenowi porwano córkę, rozpada się jego małżeństwo. Tragiczne wydarzenia sprawiają, że bohater podróżuje w głąb siebie.

* Literatura piękna, powieść zagraniczna *

 

Książkowy lipiec zapowiada się obiecująco. Oczywiście to nie są wszystkie nowości, które przygotowały dla nas wydawnictwa. 🙂 Czy wybralibyście coś z tych książek dla siebie?