Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe thrillery to zestawienie idealne dla wszystkich miłośników nieco mroczniejszych klimatów. Tym samym coś dla siebie znajdą tu wielbiciele thrillerów psychologicznych, czy powieści kryminalnych, z nutą sensacji i tajemnicy w tle. Jedno jest pewne. Każda z tych historii trzyma w napięciu aż do ostatniej strony, a przy okazji wywołuje dreszcz grozy. Tym samym, jeśli poszukujecie powieści, które skutecznie was wciągną i umilą czas, trafiliście idealnie. Część z tych pozycji jest już dostępna w sprzedaży, na kilka przyjedzie nam jeszcze chwilę poczekać. Dajcie nam też koniecznie znać, czy któryś z prezentowanych dziś tytułów wpadł wam szczególnie w oko!

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zatruty Ogród - kup na TaniaKsiazka.plKsiążkowe thrillery – Zatruty ogród

Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością. Jedną z nich jest Romy, która wciąż z przestrachem ogląda się za siebie. Od małego wpajano jej, że zewnętrzny świat jest niebezpieczny, przerażający i godny pogardy. Ponadto jest w ciąży. Musi więc być czujna i ostrożna, próbując odszukać swoich krewnych.

Książka już dostępna.

Książkowe thrillery – God ModeGod Mode - kup na TaniaKsiazka.pl

Młoda kobieta o świcie budzi się w pokoju hotelowym. Jednak nie potrafi przypomnieć sobie, jak się tu znalazła i co wydarzyło się wieczorem dnia poprzedniego. Ponadto uświadamia sobie, że nie pamięta swojego imienia oraz tego, kim jest. Już wkrótce okazuje się również, że została wplątana w poważną aferę i morderstwo. Teraz nie tylko ona szuka samej siebie, szukają jej także inni. I nie wiadomo, jakie mają zamiary.

Książka już dostępna.

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążkowe thrillery – Dziewczyna, którą znałaś

George Bell od dawna już cieszy się opinią kobieciarza. Ten były członek parlamentu, obecnie zaś prezenter telewizyjny, ma w sobie magnetyzm, który przyciąga doń spojrzenia płci pięknej. W związku z tym jego żona, Alice, nie może pozbyć się myśli o byłych kobietach małżonka. A kiedy zachodzi w ciążę, fakt ten przeradza się w prawdziwą obsesję. Jedna z nich, Ruth, szczególnie nie daje Alice spokoju. Ponieważ zniknęła ona zanim jej mąż skończył uniwersytet. Co więcej, dziewczyna zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Kiedy więc Alice widzi na ulicy kobietę niezwykle podobną do Ruth, zaczyna zastanawiać się, czy Goerge nie miał czegoś wspólnego z jej zniknięciem przed laty.

Książka już dostępna.

Książkowe thrillery – Zanim pozwolę ci wejśćZanim pozwolę ci wejść - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Karen, Beę i Eleanor łączy przyjaźń, która jednak ma swoje tajemnice. Dziewczyny zawsze mogły na siebie liczyć, choć każda z nich ma niezamknięte sprawy z przeszłości. A Zycie, które udało się im zbudować, jest tylko pozornie idealne. Wszystko zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. Już wkrótce życie przyjaciółek zamieni się w prawdziwy koszmar, a one poczują się osaczone i bezbronne. A demony, o których starały się zapomnieć, uderzą z najmniej oczekiwanej strony.

Książka dostępna od 6 maja 2020 roku.

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążkowe thrillery – Ktoś tu kłamie

Mija właśnie rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku, który wstrząsną mała społecznością. Zdaje się, że w Severn Oaks nikt już nie pamięta o tym wydarzeniu. Wkrótce jednak do sieci trafia zapowiedź serii podcastów, zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica została zamordowana. Podejrzanych jest sześcioro, a w ostatnim nagraniu morderca ma zostać zdemaskowany. Poza tym każde nagranie poświęcone jest innej osobie. W związku z tym mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój. A gdy jedna z wytypowanych osób ginie, wybucha panika.

Książka dostępna od 6 maja 2020 roku.

Paulina Roszko