Książki w świątecznym klimacie - polecamy na Gwiazdkę

Zapach choinki, światełka odbijające się w kolorowych bombkach, aromat korzennych przypraw… Do tego książki w świątecznym klimacie, w których romantyzm dodatkowo spotęgowany jest świąteczną atmosferą. Szukasz książkowego prezentu dla romantyczki, która uwielbia grudniowe święta? Wybrałam kilka nowości, na które warto zwrócić uwagę.

Książki w świątecznym klimacie na gwiazdkę - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Książki w świątecznym klimacie — romans i zapach choinki

 

Bardzo cicha nocBardzo cicha noc Emilia Szelest i Ewelina Dobosz

Co może wyniknąć z pisarskiej współpracy dwóch autorek, z których jedna pisze kryminały, a druga elektryzujące romanse? Myślę, że warto się przekonać. Emilia Szelest i Ewelina Dobosz mają ciekawą świąteczną propozycję, pełną nietypowych okoliczności i uczyć rozgrzewających bardziej niż wino zaprawione korzennymi przyprawami.

Główną bohaterką książki jest Iga zmagająca się z nieudanym małżeństwem. Nie dość, że mąż trwa przy niej ze względu na jej pieniądze, to jeszcze Iga przyłapała go na zdradzie z sekretarką jej ojca. Przepełniona goryczą wraz z przyjaciółką wymyśla plan, żeby pozbyć się wiarołomcy raz na zawsze.

Gdy Iga na swojej drodze spotka Wiktora, byłego biznesmena niesłusznie skazanego za defraudację, porządnie namiesza w jego życiu. Co z tym wszystkim wspólnego mają święta?

Książkę Bardzo cicha noc możesz znaleźć w tym miejscu

Zimowe serca

Zimowe serca Anna Wolf

Anna Wojf, autorka bestsellerowej serii książek romansowo-erotycznych Gangsterzy specjalnie na święta przygotowała ciepłą opowieść o miłości. Czy uczucie jest w stanie stopić lód w zimowych sercach?

W zeszłoroczne święta Eric o mało nie stracił życia w wypadku. Uratowała go pewna kobieta. Gdy spotykają się rok później, nie zdają sobie sprawy, że los już wcześniej ich połączył. Zaprzyjaźniają się w czasie, w którym były mąż Tary planuje się zemścić za to, że od niego odeszła. Eric ma na swoim koncie sporo złych uczynków, ale te doświadczenia z przeszłości mogą się przydać przy ochronie Tary i jej córek przed Rogerem.

Książkę Zimowe serca znajdziesz w tym miejscu

Świąteczny nieznajomy

Świąteczny nieznajomy Richard Paul Evans

Po tragicznym rozwodzie, spowodowanym oszustwem męża, Maggie ma załamane serce. Kobieta zamyka się w sobie, przestaje ufać ludziom i coraz rzadziej wychodzi z domu. Nie chce nawet ulec namowom przyjaciółki i zacząć przygotowywań do świąt.

Gdy w życiu Maggie pojawia się Andrew, dostaje szansę na nowe uczucie. Czy kobieta odważy się ponownie komuś zaufać? Czy te święta przyniosą większą zmianę w jej życiu?

Świąteczny nieznajomy to już drugi tom klimatycznej i romantycznej serii Evansa pt. Noel. Książkę znajdziesz tutaj.

Godzina zagubionych słów

Godzina zagubionych słów Natasza Socha

Natasza Socha przygotowała wzruszającą obyczajową historię. Jej bohaterowie mieszkają niedaleko siebie i z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Anna, Katarzyna, Aleksy, Marcin, Borys i Fabian – każde z nich ma w sercu ranę po utraconej miłości.

Święta to czas cudów, magi i nowych szans. Taką szansę dostanie też każde z bohaterów. Pytanie, tylko żeby będą mieć w sobie na tyle odwagi, żeby z niej skorzystać i zmienić swoje życie na lepsze.

Po nową książkę Nataszy Sochy zajrzyj w to miejsce.

Anielski puch

Anielski puch Marika Krajniewska

Trzy kobiety z jednej rodziny, z różnych pokoleń: Anna, Zofia i Natalia łączy wiele, też to, że nigdy nie miały szczęścia w miłości. Przyzwyczaiły się, że mogą liczyć tylko na siebie, ale to nie zmienia faktu, że przestały marzyć.

O tych marzeniach rok w rok piszą w listach do Świętego Mikołaja… Historia, zwłaszcza ta rodzinna, lubi się powtarzać, ale może te święta przyniosą coś nowego. Spełnienie marzeń?

Książkę Anielski puch znajdziesz tutaj.

Po więcej książek w świątecznym klimacie zajrzyj w to miejsce,

a tutaj odnajdziesz mnóstwo innych prezentowych inspiracji.

Książki w świątecznym klimacie i jeszcze więcej prezentów