PolecamyPromocje

Książki taniej – tym razem 11 tysięcy tytułów!

Książki taniej

promocjaTaniaKsiazka.pl wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich Klientów. Promocja goni promocję, a ceny książek spadają „na naszych oczach”. Kolejna, nowa cytuję: “Mega promocja” to tym razem dla odmiany niespodzianka. Niewiele o niej wiemy, tylko tyle, że ceny zmniejszą się o nieznany rabat. Promocja rusza 5 lipca po północy. Już teraz można sprawdzić, jakie tytuły na pewno wezmą udział w promocji, ale to tylko ich mały ułamek, ponieważ w sumie przecenionych będzie aż 11 tysięcy książek! 

Książki taniej – Nowa mega promocja na książki rusza 5 lipca

Niemal wszystko związane z tą promocją jest owiane rąbkiem tajemnicy. Nie wiadomo, jaki będzie rabat udzielony na książki. Nie wiemy też, jak długo potrwa promocja. Coś jednak wiemy. Znamy datę: 5 lipca, godzina 00:01 oraz wiemy, że niższą cenę uzyska łącznie 11 tysięcy książek. A teraz sprawdźmy, jakie książki na pewno będzie można kupić jeszcze taniej.

Książki taniej – które tytuły na pewno znajdą się na liście?

Dzika fermentacja Sandora Ellixa Katza to wielki, kulinarny bestseller ostatnich tygodni. Autor, laureat nagrody Jamesa Bearda, pojawił się nawet ostatnio w Polsce, żeby osobiście opowiedzieć o swoich kulinarnych podróżach. W swojej nowej książce pokazuje, jak ze znanych produktów spożywczych stworzyć nowe o unikatowych smakach i walorach zdrowotnych, a wszystko dzięki… fermentacji. Spróbujcie, jak smakują fermentowane sery, jogurty i kiszone warzywa, nie tylko ogórki.

Książki taniej – coś dla wielbicieli kryminałów i książek sensacyjnych 

Z nowej, mega promocji ucieszą się z pewnością fani fantastycznej Charlotte Link, niezwykle cenionej, niemieckiej pisarki, która zdobyła wiele prestiżowych nagród literackich, a kilka jej książek zostało zekranizowanych. Wśród przecenionych pozycji znajduje się jedna z jej najsłynniejszych powieści: Echo winy. To opowieść o pewnej wyspie, na której wraz z przybyciem pary rozbitków, zaczynają ginąć małe dziewczynki. Małżeństwo z kilkuletnią córeczką, które udzieliło obcym schronienia, nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia.

Książki taniej – będą też polscy autorzy

Na liście znajdziecie także tytuły polskich autorów między innymi, Edyty Świętek. Cień burzowych chmur to książka, która otwiera wielką, pięciotomową sagę. W tej epickiej historii śledzimy dzieje rodziny Szymczaków. Autorka zabiera nas do 1949 roku, umiejętnie przeplatając fikcję literacką i autentyczne wydarzenia z historii Polski.

 

Jeżeli czekanie na mega promocję troszkę Wam się dłuży, sprawdźcie inne, fantastyczne akcje promocyjne przygotowanie przez ekipę TaniaKsiazka.pl. Znajdziecie je poniżej:

Czekajcie na listę 4 lipca, najprawdopodobniej wtedy pojawi się już w pełnej krasie. Będziecie mogli ją znaleźć TUTAJ.  

mega promocja