Promocje

Książki o połowę taniej – nie przegap!

superoferta

Superoferta – tak można nazwać najnowszą ofertę przygotowaną przez księgarnię TaniaKsiazka.pl. Jak wiadomo, dużymi krokami zbliża się do nas jesień. Świetnym sposobem na poradzenie sobie z jesienną chandrą jest bez wątpienia książka. Tym bardziej uciesz was informacja, którą dla was mamy.

Dlaczego superoferta?

A no dlatego, że Tania Książka przygotowała listę aż 1000 książek, które zostały przecenione  o 50%! Promocja zaczyna się już w ten piątek, 9 września bieżącego roku i potrwa do końca miesiąca. W tym czasie możecie przeglądać, buszować i wybierać wśród najbardziej znanych i cenionych tytułach. Oferta skierowana jest absolutnie do wszystkich. Szeroki zakres tematyczny książek sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od powieści sensacyjnych czy kryminałów po powieści obyczajowe, romanse oraz fantasy. To również bogaty zbiór cenionych na całym świecie poradników kulinarnych, zdrowotnych czy takich, które podpowiedzą wam, jak prawidłowo wychować psa. Oczywiście to nie wszystko.

To świetna okazja, by zaopatrzyć się w nowe tytuły, dzięki którym jesień stanie się o wiele przyjemniejsza. Należy jednak się spieszyć, ponieważ ilość egzemplarzy w promocji jest ograniczona.

Przypominamy, że superoferta zaczyna się 9 września i potrwa do końca miesiąca. Nie zwlekajcie i już teraz zapoznajcie się z ofertą, w której aż 1000 książek zostało przecenionych nawet o połowę!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.