Książki na Walentynki

Jak spędzacie tegoroczne Walentynki? Planujecie romantyczną kolację w blasku świec lub wypad do kina? A może otulenie kocem, kubek herbaty i ulubiona lektura? Jeśli Wasza idealna wizja Święta Zakochanych zawiera w sobie książkę lub po prostu jesteście romantycznymi duszami, wybierzcie tytuły pełne miłości. Jakie? Sprawdźcie nasze zestawienie i zobaczcie po jakie książki na Walentynki warto jest sięgnąć. Będzie sentymentalnie, burzliwie i bardzo gorąco!

Książki na Walentynki znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Książki o miłości – co czytać w Walentynki?

Taka miłość się nie zdarza Agnieszka Jeż

Nowy związek powinien być związany z piękną przyszłością – bez problemów, bez niespodzianek i tylko we dwoje. Czy aby na pewno?

Klara dopiero co poznała mroczną tajemnicę swojej rodziny, po czym została porzucona przed ołtarzem. Myślała, że odmieniła swój los, kiedy szaleńczo się zakochała. Dlatego jedyne na co czekała to piękny finał, szczęście i święty spokój. Tymczasem jej życie wykonało kolejnego fikołka. Ale czy nie takie jest właśnie życie, gdzie naszym jedynym pewnikiem są zmiany?

Poznajmy odnalezionego po kilkudziesięciu latach pradziadka, mamę, która po raz pierwszy w życiu poszuka siebie, a nie kolejnego faceta. Spotkajmy także nową, zagraniczną rodzinę, bardzo niekonwencjonalnego księdza i… wiele innych niespodzianek.

Istotnie, życie potrafi zaskakiwać. Dlatego można próbować stać w miejscu lub dać mu się ponieść, a wtedy wszystko może się zdarzyć. Także miłość.

PS Kocham Cię Cecelia Ahern

Poznajcie książkę, która była podstawą do ekranizacji filmu Ps Kocham Cię z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. O czym opowiada powieść?

Holly i Gerry byli razem od dziecka. Oboje dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Z pewnością byli bratnimi duszami i niegdyś nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Niestety ich szczęście trwało do momentu, w którym stało się coś nieoczekiwanego.

Ponieważ śmierć Gerry’ego zniszczyła życie Holly, zupełnie nie spodziewała się, że w dniu jej trzydziestych urodzin ukochany niespodziewanie wróci. Gerry przed swoją śmiercią zostawił jej bowiem kilka listów, a każdy z nich kończy się dopiskiem PS Kocham Cię. Pozostawione listy wprowadzają Holly w jej nowe życie, życie bez niego.

Niniejsza książka to niesamowicie wciągająca i poruszająca historia, dlatego idealnie sprawdzi się w kategorii książki na Walentynki.

Przebudzona Agnieszka Lis

Niektórzy powiadają, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się już o tym wielokrotnie. Ale kiedy los ponownie wystawi je na próbę, okaże się, że nie są na nią zupełnie gotowe.

Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza, że całe jej dotychczasowe życie stanie na głowie za sprawą narzeczonego siostry. Chwila zapomnienia w ramionach przystojnego Anglika rozbudzi uśpione dotąd namiętności. Od tej pory nawet wyrzuty sumienia nie powstrzymają jej przed spełnianiem najgłębiej skrywanych fantazji.

Jak wiele jest w stanie zaryzykować Lilianna, aby poczuć smak spełnienia? I czy siostrzana miłość ma szansę przetrwać największą burzę?

Nimfomanka Sonia Rosa

Nimfomanka to kobieta uzależniona od seksu. Anita z pewnością zalicza się w grono osób uzależnionych. Stacje benzynowe, bary, czy męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają.

Anita od lat żyje na krawędzi. Chociaż rozpaczliwie pragnie bliskości, nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Poznajcie Anitę, nimfomankę walczącej o godność, miłość i powrót do normalności.

Miłość to wszystko, co jest Tomasz Kieres

Sonia jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. Łukasz zaś czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców.

Sonia jest młoda i wciąż znajduje się na początku swojej drogi, dlatego nie zdecydowała jeszcze jak ma wyglądać jej życie. Łukasz jest dojrzały, spokojnie dryfujący przez życie. Ponadto jest pozbawiony złudzeń i nie liczy w życiu na wiele.

Oboje wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Kiedy z czasem kiedy poznają się lepiej, nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Niemniej jednak oboje zarzekają się, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Kiedy powoli ich uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli i przeradzać się w coś więcej bohaterowie muszą zdecydować co dalej. Czy powinni od siebie odejść, aby nie niszczyć tego, co dotąd udało się im zbudować, czy jednak zawalczyć o miłość? Przekonajcie się jak potoczy się ich historia sięgając po Miłość to wszystko, co jest.

Maybe Now. Maybe Not Colleen Hoover

Maybe Now. Maybe Not to zbiorcze wydanie dwóch tekstów o charakterze romansu z silnym zabarwieniem erotycznym od Colleen Hoover. Obie powieści w formie jednej książki na Walentynki – brzmi jak plan idealny!

O czym opowiada Maybe Now? Znajduje się tam historia bohaterów, których Czytelniczki miały okazję poznać we wcześniejszym tomie serii zatytułowanym Maybe Someday. Ridge jest bardzo szczęśliwy u boku Sydney, ponieważ oboje są dla siebie wprost stworzeni. Ridge ma jednak przed sobą niełatwe zadanie, kiedy jego przyjaciółka, a zarazem była dziewczyna, potrzebuje pomocy. Co przyniesie to niespodziewane spotkanie byłych kochanków?

Druga część książki, Maybe Not jest opowieścią o innej parze bohaterów. Tym razem na kartach powieści pojawia się przebojowy i całkiem dowcipny Warren. Życiowa sytuacja zmusza go do tego, by zamieszkać z niejaką Bridgette.

Problem w tym, że Bridgette wszystkich odpycha, a złośliwość mogłaby być jej drugim imieniem. Zawzięty Warren zrobi jednak wszystko, by pokazać jej, że nie wszyscy wokół są okropni. Czy Bridggette da się przekonać, że czasem warto jednak zdjąć maskę, za którą wciąż się chowa?

Masz wiadomość Agata Przybyłek

Czy można spotkać miłość swojego życia na portalu randkowym?

Po siedmiu latach szczęśliwego związku Julia zostaje porzucona przez ukochanego tuż przed ślubem. Dziewczyna jest załamana i nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwa… Ulega jednak namowom przyjaciółki i zakłada konto na portalu randkowym. Tam poznaje Adama – mężczyznę, który już dawno stracił zaufanie do płci przeciwnej oraz nadzieję, że kiedyś pozna tę jedyną, wyjątkową kobietę.

Gdy pewnego dnia na czacie otrzymuje krótkie, lecz intrygujące pytanie, Adam nie podejrzewa nawet, że ta jedna wiadomość zmieni całe jego życie. Czy wirtualne uczucie przetrwa, gdy Julia i Adam spróbują przenieść je do prawdziwego świata? A może ten romans był jedynie żartem?

Masz wiadomość to wzruszająca i wyjątkowa opowieść o tym, że twój przepis na szczęście nie zawsze musi być jedyną słuszną drogą, żeby to szczęście osiągnąć… Bo miłość przychodzi niespodziewanie!

Jego przesyłka Penelope Bloom

Jesteście gotowi na pikantną komedię romantyczną? Przed Wami Jego przesyłka – przykład idealnej książki na Walentynki.

Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej, spokojnie, mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili, kiedy zobaczyłam, co jest w środku, wiedziałam, że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Sąsiada, który najwyraźniej ma brudny sekret…

Niespecjalnie lubię koty, ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi. Ale mój sąsiad nie jest jak większość ludzi. Chodzi w koszulach zapiętych pod szyję, pachnie jak reklama Calvina Kleina i wygląda na takiego, co regularnie używa nici dentystycznej. Słowem– sprawia wrażenie, że ma swoje życie uporządkowane od początku do końca. Pan Idealny, jeśli chcecie znać moje zdanie. I wtedy do tego obrazka wkracza jego długa, gruba paczka wciśnięta w moją skrzynkę pocztową. Ja wiem – to chore. Taka oczywista zagrywka.

Przypadkowo otworzyłam tę paczkę i teraz jego brudny sekret gapi się mi prosto w twarz. I staje się jasne, że Pan Idealny wcale nie jest taki idealny… No kto by pomyślał?

Eleanor & Grey Brittainy C. Cherry

Greyson East ją naznaczył. Eleanor zakochała się w nim będąc jeszcze młodą dziewczyną, która nie wiedziała nic o życiu. Ich dni były idealne… aż wszystko się zepsuło i musieli się rozstać. Pozostawiając za sobą pierwszą miłość, trzymała się wspomnień i pragnienia, aby móc go jeszcze odnaleźć. Ale kiedy jej marzenie się spełniło, nic nie było takie, jak sobie wyobrażała.

Zgłaszając się na rozmowę w sprawie posady niani, nie spodziewała się, że jej nowym szefem będzie chłopak, którego znała, a który był teraz zimnym, zamkniętym w sobie, samotnym mężczyzną. Zniknął uśmiech, który tak kochała, a wspomnienia zbladły.

Kiedy Greyson zorientował się kim jest, wymógł na niej obietnicę profesjonalizmu w pracy, aby nie próbowała się do niego zbliżać i przywoływać wspomnień.

Czasami jednak w jego burzliwych oczach Eleanor dostrzegała przebłyski dawnego chłopca. Widziała tego, który się uśmiechał, a który skradł dziewczynie serce. Nie miała wątpliwości, że warto było o niego walczyć. Dostała drugą szansę, aby tak jak on, odcisnąć się również w jego duszy. Daj zaczarować się Eleanor & Grey, idealnej książce na Walentynki.

Czy wiecie już, jakie książki na Walentynki zagoszczą w Waszych biblioteczkach?