PolecamyReportażeZapowiedzi i nowości

Bestsellerowe książki o mafii: Koronny nr 1. Pseudonim Masa już wsprzedaży

Książki o mafii: Koronny nr 1. Pseudonim Masa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Koronny nr 1. Pseudonim Masa to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcieliby poznać z bliska mechanizmy przestępczego świata i których szczególnie interesują książki o mafii. Dzięki tej pozycji odbiorcy będą mieli możliwość przekonać się, jak naprawdę wygląda życie polskich świadków koronnych. Jest jeszcze coś, co sprawia, że wspomniany tytuł staje się bardziej atrakcyjny. Wokół książki narosły już bowiem pewne kontrowersje. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Książki o mafii: Koronny nr 1 – zniknie z obiegu?

Tytuł, który mamy przyjemność wam dzisiaj zaprezentować, światło dzienne ujrzał 10 października bieżącego roku dzięki wydawnictwu REBIS. Jednak zaledwie kilka godzin później do oficyny wpłynęło wezwanie, w którym pełnomocnik „Masy” domagał się wstrzymania dystrybucji i wycofania książki ze sprzedaży. Jak widać, na razie poznańskie wydawnictwo nie przychyliło się do tego wniosku. Oto jak prezes oficyny tłumaczy tę decyzję: Nie widzimy powodów, dla których mielibyśmy wycofać książkę ze sprzedaży. Byłoby to trudne fizycznie, bo ta książka została rozdysponowana. Nawet jeśli teraz zaczęlibyśmy proces wycofywania jej ze sprzedaży, to potrwałoby to kilka tygodni. To po pierwsze. Ale ważniejsze jest to, że nie zgadzamy się z argumentami przytaczanymi w piśmie, w związku z tym nie zamierzamy nawet próbować jej wycofywać. Dodał jednak, iż dostosuje się do ewentualnej decyzji, którą w tej sprawie orzekłby sąd.

Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do kupna książki Koronny nr 1. Pseudonim Masa, póki jeszcze znajduje się w sprzedaży. Kto wie, czy ta batalia skończy się na jednym, niezobowiązującym wezwaniu, wysłanym do wydawnictwa REBIS, czy może na znacznie dalej idących działaniach.

Książki o mafii – kim są Koronni?

O czym zaś opowiada książka stworzona przez Piotra Pytlakowskiego i Sylwestra Latkowskiego? Jest to historia polskich świadków koronnych, elitarnej grupy przestępców. Status świadka koronnego uzyskali, decydując się na współpracę z organami ścigania, by wspomóc ich walkę z mafią. Jarosław Sokołowski, pseudonim „Masa” należy dziś do tych najbardziej znanych. Bez wątpienia można przypiąć mu obecnie łatkę celebryty. Jednak były przecież czasy, w których okazywał się bezwzględnym gangsterem, który nigdy nie miał litości dla swoich ofiar i… dla swoich wrogów.

Książkę pt. Koronny nr 1. Pseudonim Masa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

A inne książki, których bohaterem jest Masa, znajdziecie tutaj.