Z najlepszymi życzeniami na Dzień Mężczyzn!

Drodzy Mężczyźni!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam tego, co najlepsze. Mnóstwa wciągających historii niekoniecznie sensacyjnych. A przede wszystkim tego, żebyście nie mieli problemu ze zrozumieniem kobiet. Nasza Redakcja w dużej mierze składa się z kobiet, dlatego też w Dniu Mężczyzn mamy coś specjalnie dla Was. Wybrałyśmy książki, po których przeczytaniu z pewnością nauczycie się czytać w naszych kobiecych wypowiedziach między wierszami, tym samym życie z nami stanie się łatwiejsze. – Tak to możliwe! 😉

Wszystkiego najlepszego!

Redaktorki CoPrzeczytać.pl

Z najlepszymi życzeniami na Dzień Mężczyzn!

Nie od dziś wiadomo, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Płeć żeńska została wyposażona przez naturę w zdecydowanie bardziej skomplikowany system obsługi. Tym samym trudno się dziwić, że powstało już mnóstwo książek na temat tego, jak zrozumieć kobietę. To bowiem niełatwa kwestia. W związku z tym mamy dziś dla Was, drodzy Mężczyźni świetną propozycję. Dzięki prezentowanym tytułom już zawsze będzie wiedzieć, o co nam, kobietom chodzi. Łapcie zestawienie książek na temat tego, jak zrozumieć kobietę i dowiedzcie się tego, że kobietę można zrozumieć nawet bez słów.

Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach - kup na TaniaKsiazka.pl Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach

Znany amerykański psycholog, Alan Lowell Francis, ma podstawie licznych badań oraz sondaży stara się odpowiedzieć na pytanie, co właściwie mężczyźni wiedza o kobietach. Tematyka jest dość obszerna. Relacje damsko-męskie to bardzo istotna część naszego życia. Tym samym nie zabraknie odpowiedzi na temat wiedzy mężczyzn o przyjaźni z kobietami, o budowaniu intymnej relacji i poczuciu bliskości. Poza tym pozycja ta jest również odpowiedzią na stan uczuć, stara się ocenić stopień emocjonalnego zaangażowania mężczyzn w związek. Odpowiedź na wszystkie powyższe zagadnienia jest brutalnie szczera. W prosty wręcz banalny sposób sumuje to wszystko, czego na przełomie wieków mężczyźni dowiedzieli się o kobietach. Prawda jest szokująca. Jest coś, co sprawia, że książkę czyta się na jednym wdechu. Jest to dzieło koncepcyjne i tak też powinno być traktowane.

Oczami mężczyzny. Kobiety, które mają klasę

Kobiety z klasą, o których pisze Wicijowski, jak każdy z nas, popełniają błędy. Ale po każdym z nich potrafią się Kobiety, które mają klasę - zobacz na TaniaKsiazka.plpodnieść. Co więcej, po kolejnych porażkach stają się jeszcze silniejsze i wciąż znają swoją wartość. Oczywiście, jako wsparcia wciąż potrzebują mężczyzn. Tych prawdziwych, nie chłopców, którzy wolą się nad sobą użalać, zamiast stanowić oparcie dla swojej kobiety i dzielić się z nią również własnymi problemami. Bo przecież rozsądna kobieta potrafi też we właściwym momencie przyjść z pomocą zagubionemu partnerowi. Nie brakuje jej charakteru, inteligencji i pomysłu na siebie, tyle że mężczyźni nie zawsze to dostrzegają, a ta książka ma im to co nieco ułatwić.

Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść

Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść - kup na TaniaKsiazka.plChociaż nie jesteście w stanie zmienić trudnych ludzi, zwłaszcza kobiet, możecie komunikować się z nimi w taki sposób, że sami się zmienią.  W związku z tym cała sztuka polega na tym, aby wiedzieć, jak do nich dotrzeć. Kirschner i Brinkman pomogą Wam wycisnąć pozytywne rezultaty z nawet najbardziej skomplikowanych interakcji, których prawdopodobnie doświadczacie.

Tym samym ich książka pomoże Wam radzić sobie ze złymi zachowaniami w pozytywny, profesjonalny sposób. Dzięki niej nauczycie się wykonywać zadania i dobrze współżyć nawet z osobami, które mają zadziwiającą zdolność sabotowania, psucia i zakłócania waszych planów, potrzeb i pragnień.

Mowa ciała, nowe i wzbogacone wydanie światowego bestselleraMowa ciała - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Osiemdziesiąt procent informacji o ludziach czerpiemy nie z ich słów, lecz z zachowania i gestów. To one przede wszystkim zdradzają nasze prawdziwe intencje i nastawienie. Jeśli umiemy je zaobserwować i odczytać. Tym razem autorzy analizują poszczególne elementy niewerbalnej komunikacji i całe grupy gestów, korzystając z najnowszych badań i ustaleń w dziedzinie biologii ewolucyjnej, psychologii i medycyny z jej nowoczesnymi technikami obrazowania mózgu. Tym samym w charakterystyczny dla siebie humorystyczny sposób dzielą się z czytelnikami poważnymi strategiami odczytywania sygnałów mowy ciała i ich świadomego wykorzystywania w rozmaitych okolicznościach.

Instrukcja obsługi kobiety

Instrukcja obsługi kobiety - kup na TaniaKsiazka.plIlu mężczyzn zastanawiało się nad tym, czy w ogóle można zrozumieć kobietę? Foch, obrażanie się, złość na dziwne rzeczy, płacz bez powodu. Dla jednych pozbawione jest to jakiegokolwiek sensu, dla innych stanowi rzecz oczywistą i widoczną na pierwszy rzut oka. Jak więc zrozumieć bliżej płeć piękną? Ich zagmatwana, niejednoznaczna, ale i pasjonująca natura od wielu, wielu lat zastanawia mężczyzn. Tym samym teraz nadarza się niepowtarzalna okazja na to, aby zgłębić bardziej ten temat. Katarzyna Miller jest niezwykle doświadczonym psychologiem, a przede wszystkim świadomą kobietą, która chce zapoznać panów ze swoim (i nie tylko) światem. Odpowiedzi na pytania: „O co tak naprawdę jej chodzi?”,  „Co zrobiłem źle?” nie będą już stanowiły więcej problemu.

 

Jeszcze raz: wszystkiego najlepszego i życzymy Wam powodzenia 😉