Promocje

Książki Grupy Wydawniczej Foksal do 60% taniej!

Książki Grupy Wydawniczej Foksal do 60% taniej!

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia możesz skorzystać ze świetnej promocji na książki Grupy Wydawniczej Foksal. W księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl są one teraz tańsze nawet o 60%!

Wśród różnorodnych propozycji możesz wybrać tytuły, które świetnie sprawdzą się jako prezenty dla młodszych i starszych książkoholików. Możesz też zrobić prezent sobie, czemu nie. W końcu książkowy prezent to najlepszy prezent! I kto powiedział, że prezenty robi się tylko komuś?

Sprawdź książki GW Foksal tańsze nawet o 60% >>

Promocja trwa do 16 grudnia!

Książki Grupy Wydawniczej Foksal do 60% taniej >>

Wśród propozycji książek w super cenach znajdą się książki dla dzieci i młodzieży. W promocji dostępne są kryminały, literatura piękna i fantastyka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma co czekać! Liczba produktów jest ograniczona, zatem – kto pierwszy ten lepszy.

Książki GW Foksal tańsze nawet o 60% >>

Spójrz co można upolować w tej promocji:

Istota zła - kup na www.taniaksiazka.plIstota zła

D`Andrea Luca

Tajemnica masakry w wąwozie Bletterbach – co tak naprawdę zdarzyło się wtedy w Dolomitach? Groźne Dolomity i kryminalna zagadka z przeszłości.

Ta historia przyprawi Cię o dreszcze! Brutalne, niewyjaśnione morderstwo, groźne i potężne Dolomity oraz pradawna groza. Czy naprawdę chcesz obudzić ją na nowo?

 

Portret wisielca - kup na www.taniaksiazka.plPortret wisielca

Marcin Wroński

Żydowską jesziwę nawiedzają rozwścieczeni studenci. Ginie jeden ze studentów, prawdopodobnie popełnił samobójstwo, zwłaszcza, że miał ku temu powody. Krótko po tajemniczej śmierci, ginie kolejny student, co jeszcze bardziej komplikuje śledztwo. Władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego starają się wyciszyć sprawę, co Maciejewski przyjmuje ze zrozumieniem. Ale dlaczego na zatajeniu faktów zależy także profesorom, u których zmarli studenci pracowali jako asystenci?

 

Kino Venus - kup na www.taniaksiazka.plKino Venus

Marcin Wroński

Jeżeli uwielbiasz kryminały w stylu retro, które wciąż trzymają w napięciu i nie pozwalają się oderwać od lektury, choć na chwilę, to koniecznie sięgnij po kolejny tom przygód Zygi Maciejewskiego. Z pewnością się nie zawiedziesz. To kolejny tom serii. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi książkami z cyklu z komisarzem Zygą Maciejewskim, między innymi z książkami Morderstwo pod cenzurą, A na imię jej będzie Aniela, Gliny z innej gliny czy Portret wisielca.

 

Sprawdź książki GW Foksal tańsze nawet o 60% >>

Skorzystaj – kup prezenty sobie i bliskim!

Promocja trwa do 16 grudnia!

Książki Grupy Wydawniczej Foksal do 60% taniej >>