KSIĄŻKI BESTSELLERY 2017

Książki bestsellery 2017. Wraz z początkiem lipca lista bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl za miesiąc czerwiec została oficjalnie podsumowana. Już wiemy, jakie książki królowały na wirtualnych półkach tej jednej z największych księgarni internetowych w Polsce. Uwagę zwraca numer jeden zestawienia: książka, która spektakularnie wskoczyła na sam szczyt listy i wywołała burzę w mediach i wśród Czytelników. Mowa oczywiście o książce: Macierewicz i jego tajemnice Tomasza Piątka. Sprawdźcie też pozostałe bestsellery z czerwca 2017.

Czarne narcyzy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!10. Książki bestsellery 2017: Czarne narcyzy Katarzyna Puzyńska

Listę bestsellerów w tym miesiącu zamykają Czarne narcyzy, nowość od Katarzyny Puzyńskiej. Powracamy po raz kolejny do świata Daniela Podgórskiego i kolejnej sprawy, przed którą stanie funkcjonariusz. Tym razem będzie ona dotyczyła tajemniczej śmierci trójki bezdomnych ludzi i dziwnego przedmiotu, który pozostawiono na miejscu zbrodni.

Manwhore9. Książki bestsellery 2017: Ms. Manwhore Katy Evans

Zwieńczenie niezwykle pikantnej historii “najmodniejszej pary w Chicago”. W końcu dowiemy się, czy dwoje tak różnych ludzi doczeka się wreszcie swojego happy endu.

Wanda8. Książki bestsellery 2017:  Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci Anna Kamińska

Opowieść o życiu Wandy Rutkiewicz to nie tylko ujawnienie nieznanych faktów z życia tej wielkiej, polskiej himalaistki, ale także próba odpowiedzi na pytanie, co wydarzyło się pewnego dnia w górach, w 1992 roku. Oficjalnie Wanda Rutkiewicz tego dnia została uznana za zmarłą, ale kilka lat temu para turystów była pewna, że widziała ją w klasztorze w Tybecie.

Nela7. Książki bestsellery 2017: Nela na kole podbiegunowym Nela Mała Reporterka

Trzeba przyznać, że Nela, jak na tak małą dziewczynkę, ma w sobie bardzo dużo odwagi. Odwiedza miejsca, kraje i ludzi, z niemal wszystkich zakątków świata, a jej opowieści fascynują dzieci w każdym wieku.

Nowa Jadłonomia6. Książki bestsellery 2017: Nowa jadłonomia Marta Dymek

Autorka bestsellerowej Jadłonomii, Marta Dymek powraca z nową książką, która także podbiła listy najlepiej sprzedających się książek w Polsce. Okazuje się, że Polacy uwielbiają eksperymenty w kuchni i wyjątkowo interesują się tajnikami kuchni wegańskiej.

zapisane w wodzie5. Bestsellery czerwcowe 2017: Zapisane w wodzie Paula Hawkins

Zapisane w wodzie to fascynujący thriller, który zabiera nas do pewnego miasteczka o nazwie Beckford. Dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają ginąć tam kobiety, a dzieje się to w miejscu, gdzie dawniej topiono czarownice.

Dzika fermentacja4. Bestsellery czerwcowe 2017: Dzika fermentacja Sandor Ellix Katz

Tuż przed podium, w czerwcu, znalazła się książka pt.: Dzika fermentacja. To niesamowita opowieść o tym, jak wydobyć ze zwykłych warzyw niezwykłe właściwości, które służą naszemu zdrowiu.

13 powodów3. Bestsellery czerwcowe 2017: 13 powodów Asher Jay

Pierwszą trójkę otwiera głośna książka 13 powodów. Porusza ona niezwykle trudny temat samobójstw wśród nastolatków. Serial na jej podstawie stał się wielkim hitem, podobnie jak sama książka.

Był sobie pies2. Bestsellery czerwcowe 2017: Był sobie pies W. Bruce Cameron

Drugie miejsce na liście to wielki powrót do zestawienia książki Był sobie pies. To niesamowita opowieść o psie, który doświadczył reinkarnacji i odradzał się w ciele innych czworonogów. Jednak jego serce niezmiennie kochało tylko jednego pana.

Macierewicz i jego tajemnice 1. Bestsellery czerwcowe 2017: Macierewicz i jego tajemnice Tomasz Piątek

Pierwsze miejsce na liście to spektakularny debiut i książka, która stała się bestsellerem jeszcze w przedsprzedaży. Macierewicz i jego tajemnice to niepokojąca relacja ze śledztwa przeprowadzonego przez znanego dziennikarza Gazety Wyborczej, które ujawniło wiele dyskusyjnych powiązań obecnego szefa MON z ludźmi ze świata rosyjskiej polityki.

Czy mieliście już okazję przeczytać którąś z bestsellerowych książek zestawienia TaniaKsiazka.pl z czerwca? Czy polecacie ją innym?

Paulina Adamska