Książka Telefonistka - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Telefonistka to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają powieści historyczne. Akcja tej książki toczy się w we wczesnych latach 50. ubiegłego wieku, w niewielkim miasteczku na Środkowym Zachodzi USA. Tym samym czytelnicy mogą liczyć na klimat, który przypomina ten ze znanej produkcji Mad Men. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że autorka książki to znana i ceniona producentka telewizyjna. To właśnie jej widzowie zawdzięczają takie produkcje jak Beverly Hills, 90210 czy Gdzie pachną stokrotki. Poza tym była też showrunnerką serialu Star Trek: Discovery. Książka to efekt długoletnich badań historii jej własnej rodziny. Na polskim rynku pozycja pt. Telefonistka będzie dostępna w sprzedaży już od 18 czerwca 2020 roku. O czym opowiada?

Książka Telefonistka - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Telefonistka – kilka słów o fabule

Główną bohaterką książki jest Vivian Dalton, która zmaga się z masą kompleksów. Jednocześnie kobieta jest pyszna i wścibska, a do tego niezadowolona z życia w zaściankowym Wooster. Pracuje ona jako operatorka centrali telefonicznej. A z uwagi na swój charakter i powszechny zwyczaj, panujący w tej branży, ochoczo podsłuchuje rozmowy innych ludzi. Zazwyczaj są to nudne i przewidywalne do szpiku kości konwersacje. Bohaterce zaś marzy się podsłuchanie czegoś naprawdę „dużego”. Marzy zwłaszcza o tym, by plotka dotyczyła jej koleżanki, której nie znosiła. I pewnego dnia do jej uszu dociera plotka, która kompletne zmienia jej życie. Wysłuchana z wypiekami na twarzy rozmowa sprawia, że operatorka chce dotrzeć do prawdy. A sprawa przecież wcale nie jest tak prosta. Ponadto Vivian nie baczy na emocjonalne koszty, które z pewnością poniesie, angażując się w tę sprawę.

Czytelnicy znajdą w tej historii wszystko to, co powinna mieć w sobie wciągająca powieść. To wartka akcja, humor i mnóstwo fascynujących detali, które skutecznie przenoszą odbiorcę w świat i klimat wczesnych lat 50. ubiegłego wieku. Ponadto warto tutaj również wspomnieć, że tę powieść poleca sama Kathryn Stockett, autorka bestsellerowych Służących.

Przypominamy, że książka Telefonistka będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 18 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Polecamy ją wszystkim miłośnikom twórczości Kathryn Stockett, Alice Munro czy Fannie Flagg. I gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.