Krysten Ritter to serialowa gwiazda, którą widzowie kojarzą z Jessica Jones – adaptacji komiksu Marvela, emitowanego przez stację Netflix. Mimo, iż w ostatnim czasie aktorka była zajęta zdjęciami do najnowszego sezonu, znalazła nieco czasu na rozwój w innym kierunku. Czym zaskoczy swoich fanów? Przekonajcie się sami!

Krysten Ritter i jej najbliższe plany

Jak już wspomnieliśmy w tytule, aktorka ma zamiar wydać książkę, którą napisała własnoręcznie. Jej premiera przewidywana jest na listopad 2017 roku i nosić będzie tytuł Bonfire. Ową lekturę umieścić można w gatunku psychologicznego thrillera. O czym opowiada?

Główną bohaterką jest 28-letnia Abby Williams, prawniczka zajmująca się ochroną środowiska. Kobieta urodziła się w małej miejscowości jednak obecnie mieszka w Chicago. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że Optimal Plastics – lokalny pracodawca, najprawdopodobniej zatruwa chemikaliami dopływ wody do jej rodzinnego miasteczka. Abby bez chwili zastanowienia udaje się do Barrens, by zbadać całą sprawę. Jej śledztwo doprowadza ją do jeszcze jednego wątku. Zaginął mężczyzna, który niegdyś nękał ją w szkole średniej. Kiedy Williams zaczyna tropić, odkrywa wiele mrocznych sekretów.

Sama Krysten Ritter tak oto komentuje swój literacki debiut:

Jako wielka fanka powieści psychologicznych z dreszczykiem i tajemnicą, nie mogłam się doczekać podjęcia wyzwania napisania mojej pierwszej książki. Jest to ekscytująca okazja, by wybrać się wraz z bohaterką w jej wyprawę i naprawdę głęboko pogrzebać w głowie protagonistce. To proces bardzo podobny do tego, jak sama przygotowuję się do roli.

Jak myślicie, czy książka ma potencjał? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi opiniami na ten temat! My ze swojej strony autorce życzymy oczywiście samych sukcesów.