Kryminalne zapowiedzi to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników gatunku. Na dzisiejsze tytuły uwagę powinien zwrócić również każdy wielbiciel sensacji. Jeśli zatem najchętniej sięgacie po książki z tych grup, koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowaliśmy. Poza tym wśród prezentowanych dziś pozycji znajdziecie także takie, które śmiało można zaliczyć do thrillerów. Lektury te cieszą się ogromnym zainteresowaniem w innych krajach, a kilka z nich osiągnęło już status międzynarodowych bestsellerów. Czytelnicy znajdą tu również kilka polskich akcentów, na które czeka mnóstwo odbiorców w kraju. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z przygotowanym dziś zestawieniem kryminalnych zapowiedzi. Gorąco polecamy!

Kryminalne zapowiedzi – Ostatni most Dominika van Eijkelenborg

Ostatni most - zamów na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką książki jest Marieke van Haan, holenderska policjantka. Obecnie musi rozwikłać sprawę utonięcia w kanale. Kobieta nigdy jednak nie spodziewała się, że może to być jedna z najbardziej skomplikowanych spraw w jej dotychczasowej karierze. Sekcja zwłok denatki wykazuje, że ofiara zmarła, zanim jej auto wpadło do wody. Poza tym badania ujawniły, że dziewczyna przed śmiercią urodziła dziecko, a przyczyną zgonu był krwotok poporodowy. Ponadto już wkrótce przypadkowy świadek znajduje na śmietniku żywego noworodka. Szybko okazuje się, że jest to córka dziewczyny z kanału.

Marieke van Haan zawsze bała się wody i tego, co się pod nią kryje. Tymczasem nie tylko sprawa, którą prowadzi, będzie związana z tym żywiołem. Próba rozwikłania zagadki tajemniczego dziecka z fotografii zaprowadzi ją pod powierzchnię wody. I do historii pewnego mostu, który dla kogoś był ostatnim.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Raz, dwa trzy… giniesz Ty! Alek Rogoziński

Bartek jest aktorem, który właśnie wywalczył sobie pierwszą większą rolę w superprodukcji. Agnieszka ma szansę Raz, dwa, trzy... giniesz Ty - kup na TaniaKsiazka.pldostać pracę w popularnym piśmie o show-biznesie, w którym pracuje już jej przyjaciółka Oliwka. Obie dostają zadanie napisania reportażu z planu filmowego. Jednak zamiast ekscytujących plotek znajdują tam nieboszczyka. I nie ma wątpliwości, że rozstał się on z życiem wbrew własnej woli. Poza tym szybko okazuje się, że morderstwo na planie filmowym związane jest z wypadkiem, który wydarzył się w tym samym miejscu siedemnaście lat wcześniej. Mało tego! Morderca nie zamierza poprzestać tylko na jednej zbrodni… W związku z tym, czy policja i trójka przyjaciół odkryją jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii?

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Listy zza grobu Remigiusz Mróz

Listy zza grobu - kup na TaniaKsiazka.plKaja Burzyńska wciąż otrzymuje listy od ojca, który zmarł dwadzieścia lat temu. Mężczyzna zadbał o to, przygotowując je wcześniej i zlecając coroczną wysyłkę tego samego dnia, pozornie przypadkowego dnia. Mija czas, a bohaterka zaczyna to traktować już jedynie jako zwyczajną tradycję. Do chwili, kiedy orientuje się, że w tych listach ukryte jest drugie dno.

Tymczasem do miasteczka wraca Seweryn Zaorski. Zjawia się tam po 22 latach nieobecności. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. Wkrótce w garażu znajduje zamurowaną skrytkę. Znalezione w niej materiały rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad. Tym samym szybko okazuje się, że największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Nagranie Małgorzata Falkowska

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, w Toruniu zaginęło pięciu młodych mężczyzn. Sprawą zajął się komisarz Maciej Nagranie - kup na TaniaKsiazka.plGorczyński. Jedną poszlaką, jaką dysponuje policja, są tajemnicze przesyłki, które otrzymują rodziny zaginionych. To płyty z krótkimi filmami, na których każda z ofiar przekazuje dziwną wiadomość. „Nazywam się Emil Kwiatkowski. Wiem, że zgrzeszyłem i wiem, że to, co mnie spotkało, jest jedynym dobrem, jakie mogłem wyrządzić na tym świecie”, lub „Mnie już nie ma, ale wy jeszcze jesteście. Jeszcze! Wesołych Świąt”.

W związku z tym Gorczyński dobrze wie, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą. Jednak motyw sprawcy wciąż pozostaje niejasny. Z tego powodu mężczyzna postanawia włączyć w sprawę zaprzyjaźnioną jasnowidz Sylwię Trojanowską. Nietypowy duet musi jak najszybciej schwytać sprawcę, który śledzi każdy ich ruch.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Widzę cię Lisa Jewell

Widzę cię - zobacz na TaniaKsiazka.plBohaterka wraca do domu po czterech latach pracy za granicą, przywożąc ze sobą męża. Wszystko, czego pragnie, to znaleźć w końcu własny kąt. Jednak na razie musi koczować w pokoju gościnnym starszego brata. Wtedy też nieoczekiwanie spotyka mężczyznę z sąsiedztwa. Okazuje się, że jest to dyrektor miejscowego liceum. Mężczyzna jest też dwa razy starszy od bohaterki, a poza tym jest również niezwykle przystojny. Kobieta wkrótce zdaje sobie sprawę z tego, że nieustannie go obserwuje. Nie ma jednak pojęcia, że ktoś obserwuje także ją. Ani tego, że coś, co zaczęło się jako niewinne zauroczenie, szybko przeradza się w mroczną, śmiertelną obsesję.

Książka dostępna od 25 kwietnia 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Wyspa Camino John GrishamWyspa Camino - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zaczyna się od skoku. Udanego. Przestępcy kradną z biblioteki Uniwersytetu Princeton manuskrypty. Dziwna kradzież? Niekoniecznie. To skarb, zostały ubezpieczone na 25 milionów dolarów… Czy cokolwiek może łączyć ten brawurowy skok z niepozornym Bruce`em Cable`em, który prowadzi księgarnię w sennym miasteczku Santa Rosa na wyspie Camino? Ponieważ niewielu ludzi wie, że Bruce prawdziwe pieniądze zarabia na handlu białymi krukami. Być może dowie się tego Mercer Mann, młoda pisarka z problemami finansowymi, która zostaje wynajęta przez tajemniczą kobietę zlecającą jej poznanie sekretów księgarza.

Książka dostępna od 25 kwietnia 2019 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Dziewczyna kłamcy Catherine Ryan Howard

Dziewczyna kłamcy - kup na TaniaKsiazka.plZnany seryjny morderca, Will Hurley, ma dziesięć lat do końca wyroku, gdy z Kanału wyłowiono ciało młodej kobiety. Detektywi podejrzewają, że mają do czynienia z naśladowcą. Tym samym zwracają się do Willa o pomoc. Will twierdzi, że ma informacje potrzebne policji, ale przekaże je tylko jednej osobie. Dziewczynie, z którą się umawiał, kiedy popełniał straszne zbrodnie.

Alison Smith spędziła ostatnią dekadę za granicą, odbudowując swe zrujnowane życie i starając się zapomnieć o Irlandii. Pewnego dnia dostaje prośbę z policji Dublina. Śledczym potrzebna jest jej pomoc, by uniknąć kolejnej bezsensownej, okrutnej zbrodni. W związku z tym kobieta stawia czoła przeszłości. Poza tym musi również zmierzyć się z mężczyzną, swoją pierwszą miłością, którą starannie wymazała z pamięci.

Książka jest już w sprzedaży.